شناسه خبر : 80947
چهارشنبه 29 بهمن 1399 , 16:10
اشتراک گذاری در :
عکس روز

اولین سالگرد شهادت جانباز شهید «محمدرضا رجبی»

مراسم اولین سالگرد شهادت جانباز شهید «حاج محمدرضا رجبی» فردا ۵ شنبه برگزار می‌شود.

فاش‌نیوز - مراسم اولین سالگرد شهادت جانباز شهید «حاج محمدرضا رجبی» در مشهد اردهال برگزار می‌شود.

مراسم گرامیداشت و سالگرد شهادت جانباز شهید «حاج محمدرضا رجبی» فردا پنج شنبه مورخ 1399/11/30 در بهشت علی بن امام محمد باقر(ع) مشهد اردهال برگزار خواهد شد.

ساعت این مراسم از 15/ 30 الی 16/30 خواهد بود.

  گفتنی ست جانباز شهید «حاج محمدرضا رجبی» از جانبازان شهرک شاهد تهرانپارس در 4 ام اسفند ماه سال 1398 به یاران شهید خود پیوست.

 محمدرضا رجبی، جانباز والامقام ۷۰ درصد از دیار مشهد اردهال مردی که روزهای سخت جنگ، تمام قد مقابل خیل ددمنشانی که نظر به خاک و عزت ما داشتند، ایستاد و پا پس نکشید و در آن دوران حماسی با رضایت و عاشقانه بهترین داشته‌هایش را در کفه اخلاص گذاشت تا امروز مردم ایران سرافراز باشند.

این جانباز والامقام که در ۶۱ سالگی در اثر عارضه مغزی به دیار حق شتافت، در عملی خداپسندانه تعدادی از اعضای بدنش را به هم‌وطنان نیازمند اهدا و به زندگی آنان حیاتی دوباره بخشید.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
روحش شاد
شهادت او را به خانواده و همسر صبورش تبریک و تسلیت عرض می نمایم .
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi