شناسه خبر : 80975
شنبه 02 اسفند 1399 , 09:16
اشتراک گذاری در :
عکس روز

دیدار رییس بنیاد شهیدباخانواده‌های معظم شهدا

معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور در منازل شهید مدافع حرم «روح الله قربانی»، شهید مدافع سلامت دکتر «اصغر آقا محمدی» و شهیدان «حسن، علی اصغر و علی اکبر جواد سپهری» با خانواده این شهیدان دیدار و گفت‌و‌گو کرد.
 
دیدار رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با جمعی از خانواده‌های معظم شهدا

 مهندس سعید اوحدی روز پنج‌شنبه 30 بهمن ماه در ادامه‌ دیدارهای مستمر خود با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران با حضور در منزل خانواده‌ شهید مدافع حرم «روح الله قربانی»، گفت: مظلومیت شهیدان مدافع حرم به واسطه‌ دوری از وطن و خانواده و شهادت در جایی خارج از کشور است. آن‌ها به درجه‌ای از رشد و کمال رسیده بودند که با آگاهی کامل پا در مسیری گذاشتند که انتهایش به شهادت ختم می‌شد.
معاون رییس جمهور همچنین در دیدار با خانواده شهید مدافع سلامت دکتر «اصغر آقا محمدی»، گفت: شهدا طبق وعده قرآن زنده هستند و نزد پروردگارشان روزی می‌خورند، گرچه حضور فیزیکی آن‌ها در کنار خانواده‌هایشان حس نمی‌شود اما آن‌ها فیض وجودی خود را نصیب خانواده‌هایشان می‌کنند و حضور معنوی پررنگی در کنارشان دارند.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: جایگاه شهدای مدافع سلامت جایگاه ویژه‌ای است چراکه به واسطه‌ شرایط موجود مراسم گرامیداشت ویژه‌ای برای آن‌ها برگزار نشد و حتی بستگان این عزیزان نتوانستند برای خاکسپاری و تسلی خاطر خانواده‌ آن‌ها حضور پیدا کنند.
وی در ادامه‌ با حضور در منزل مادر شهیدان «حسن، علی اصغر و علی اکبر جواد سپهری»، دیدار با مادران شهدا را توفیق بسیار بزرگی دانست که نصیب انسان‌ها می‌شود.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در این دیدارها سلام مقام معظم رهبری را به خانواده‌های‌ معظم شهدا ابلاغ کرد.

منبع: ایثار
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi