شناسه خبر : 80985
شنبه 02 اسفند 1399 , 10:45
اشتراک گذاری در :
عکس روز

بدهی بنیاد شهید به دانشگاه آزادتعیین تکلیف شد

نجفی گفت: ۱۰۵۰ میلیارد تومان از بدهی گذشته بنیاد شهید و امور ایثارگران به دانشگاه آزاد اسلامی تعیین تکلیف شده است.

 

بدهی بنیاد شهید به دانشگاه آزاد اسلامی تعیین تکلیف شده است ملک محمد نجفی معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به تلاش‌های مجدانه معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در ماه‌های گذشته برای پرداخت بدهی دانشگاه آزاد اسلامی،‌اظهار داشت: ۱۰۵۰ میلیارد تومان از بدهی بنیاد شهید و امور ایثارگران در قالب صورت‌جلسه توافق شده به دانشگاه آزاد اسلامی پرداخت شده است.

وی افزود: با اقدامات صورت گرفته مقرر شده است کمتر از ۶۰۰ میلیارد تومان از مبالغ باقی مانده بدهی قطعی و بررسی شده نیز به صورت اسناد خزانه اسلامی توسط سازمان برنامه و بودجه در وجه دانشگاه آزاد اسلامی کارسازی شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه در دوره جدید مدیریت بنیاد شهید و امور ایثارگران برای تعیین تکلیف بدهی معوق به دانشگاه آزاد اسلامی اهتمام جدی صورت گرفته است، افزود: مکانیسم نحوه و میزان پرداخت‌ها بر اساس اسناد موجود در قالب صورت‌جلسه مشترک مورد توافق طرفین قرار گرفته است.

وی با تکذیب برخی مبالغ مطرح شده در مورد بدهی بنیاد شهید و امور ایثارگران به دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: مجموع بدهی بنیاد شهید و امور ایثارگران به این دانشگاه تا پایان نیمسال اول ۹۹-۹۸ مبلغ ۱،۶۰۰ میلیارد تومان بوده است که توسط معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی نیز تأیید شده است.

نجفی با اشاره به شأن و جایگاه خانواده معظم شهدا و ایثارگران خاطرنشان کرد: جای تعجب است که برخی افراد بدون داشتن اطلاعات صحیح اقدام به طرح مسائلی می‌‌کنند که هیج مبنایی ندارد لذا شایسته است دستگاه‌های اجرایی با دوری از فضاسازی‌ها نامناسب رسانه‌ای؛ کرامت و احترام خانواده شهدا و ایثارگران را حفظ کنند.

منبع: دفاع پرس
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi