شناسه خبر : 81074
چهارشنبه 06 اسفند 1399 , 11:54
اشتراک گذاری در :
عکس روز

جنایت‌های آمریکا، بایدبه بیداری ملت ها ختم شود

فرزند شهید سلیمانی با اشاره به حمایت سازمان ملل از اقدامات تروریستی آمریکا در منطقه گفت: حمایت سازمان‌های بین المللی از جنایات آمریکا امنیت جهانی را سلب کرده است.

 

 زینب سلیمانی در اختتامیه همایش بین‌المللی مطالبات حقوقی بین‌المللی دفاع مقدس اظهار داشت: جنایت صدام علیه ملت ایران و حمایت‌های آمریکا از تروریسم علیه انقلاب اسلامی و مقاومت در چهار دهه گذشته با حمایت سازمان ملل و ساختار‌های بین المللی امنیت جهانی را بیش از گذشته سلب کرده است.

وی افزود: جنایات آمریکا با مدیریت ترامپ در ترور شهید سلیمانی و همرزمان شهیدش و سکوت سازمان‌های بین المللی در کشور‌های مدعی حقوق بشر، نه تنها اوج بی اعتباری آن‌ها را به نمایش گذاشت بلکه تلاش آن‌ها را در حمایت از تروریسم تایید کرد.

فرزند شهید سلیمانی در پایان ضمن تشکر از برگزار کنندگان این همایش، اظهار کرد: امید است در نتیجه بررسی‌های حقوقی جنایت‌های آمریکا خصوصا این جنایت بزرگ در عصر ما، ثمره لازم را داشته و موجب بیداری امت‌های اسلامی و ملت سایر کشور‌ها و مستضعفان جهان باشد.

منبع: دفاع پرس
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi