شناسه خبر : 81219
چهارشنبه 13 اسفند 1399 , 11:35
اشتراک گذاری در :
عکس روز

همزمان با ۲۲ اسفند و روز شهدا:

۲۲ هزار برنامه در هفته بزرگداشت شهدا برگزار می‌شود

تاکنون زمین۷۱هزارمسکن تامین شده که به مناسبت بزرگداشت روز شهدا با حضور رییس جمهور ۲۰هزار فقره از این زمین ها تحویل خواهدشد.

فاش نیوز - برنامه های بنیادشهید و امور ایثارگران به مناسبت 22 اسفند و گرامی داشت سالروز صدور فرمان حضرت امام(ره) در سال 1358 و تشکیل بنیادشهید انقلاب اسلامی با حضور مهندس اوحدی رییس بنیادشهید امور ایثارگران اعلام شد.

به گزارش خبرنگار ما در این نشست خبری که در سالن شهید رسول زاده برگزار شد حجت الاسلام شکری نماینده ولی فقیه در بنیادشهید و یعقوب سلیمانی معاون فرهنگی بنیادشهید و تعدادی از مدیران این سازمان نیز حضور داشتند، جرئیات برنامه های ویژه هفته بزرگداشت شهدا تشریح شد.

در این کنفرانس خبری که به صورت ویدیوکنفرانس برای سایر استان ها نیز قابل مشاهده بود، ابتدا مهندس اوحدی ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، با تشریح عملکرد سه ماهه بنیاد شهید وامور ایثارگران گفت: با رایزنی های انجام شده و همراهی سازمان برنامه و بودجه 7 هزارمرکز درمانی به مرکز طرف قرارداد با بیمه تکمیلی ایثارگران افزوده شده که درحال حاضر این عدد به 9 هزار مرکز درمانی رسیده است.  

وی درادامه توضیحات خود در زمینه تشکیل کمیسیون های پزشکی نیز گفت: در طول سال 1398 در مجموع 54هزار پرونده مورد بررسی قرار گرفته که درسال 1399 با وجود محدودیت های کرونایی تاکنون 56هزار پرونده بررسی شده که در این میان تشکیل جلسات کمیسیون ها از هفته ای دو روز به 6روز در هفته افزایش یافته است. همچنین میزخدمت بیمه دی در 45  شهرستان ها راه اندازی شده که امید است تا پایان سال به 65  میز خدمت نیز برسد.