شناسه خبر : 81291
یکشنبه 17 اسفند 1399 , 10:16
اشتراک گذاری در :
عکس روز

اردوی خانوادگی جانبازان ورزشکاردر بندر انزلی

اردوی خانوادگی فرهنگی تفریحی جانبازان ورزشکار قطع عضو باشگاه ستارگان ایثار و مخابرات تهران در بندر انزلی در حال برگزاری است.

به همت معاونت فرهنگی و آموزشی و با تلاش اداره کل امور ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تهران، اردوی خانوادگی فرهنگی تفریحی جانبازان ورزشکار قطع عضو باشگاه ستارگان ایثار و مخابرات تهران از تاریخ ۱۴ اسفند با همکاری سازمان مجتمع‌های فرهنگی سیاحتی کوثر در هتل سفید کنار بندر انزلی در حال برگزاری است.

این اردوی خانوادگی که با رعایت همه جانبه دستورالعمل‌های بهداشتی و به‌منظور افزایش سطح نشاط و سلامت عزیزان جانباز و خانواده محترم ایشان برنامه‌ریزی و اجرا شد، تا تاریخ ۱۸ اسفند ادامه خواهد داشت و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، مسابقات تفریحی دارت، پرتاب حلقه و فوتبال نیز برگزار می‌شود.

همچنین اداره کل امور ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران حسب ماموریت‌های اداره نشاط و سلامت و در راستای تحکیم مبانی خانواده ایثارگران و باتوجه به نقش موثر آموزش و آگاهی بخشی در تداوم و قوام زندگی درخصوص زوجین جوان (فرزندان شاهد و ایثارگر) و با عنایت به اهمیت موضوع خانواده و لزوم تمرکز بر استحکام و نشاط و سلامت معنوی خانواده ایثارگران، به‌منظور افزایش نرخ نشاط و شادکامی و کاهش آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی این حوزه، برنامه‌ای پنج ساله برای آموزش و رصد وضعیت خانوادگی مزدوجین - در بازه زمانی ۵ ساله- را در نظر گرفته است.

بدین منظور نخستین دوره کارگاه‌های آموزشی مزدوجین جوان شاهد و ایثارگر با عنوان «خانواده با نشاط (طرح ققنوس)» را از ۱۶ لغایت ۲۰ اسفند در محل کردان کرج برگزار می‌کند.

امید است این نوع برنامه‌ها و فعالیت‌ها موجب افزایش نشاط و رضایت ایثارگران عزیز سراسر کشور شود.

منبع: دفاع پرس
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi