شناسه خبر : 81309
دوشنبه 18 اسفند 1399 , 08:36
اشتراک گذاری در :
عکس روز

مادر شهیدان «لطفی» آسمانی شد

مادر شهیدان گرانقدر «سردار مجید لطفی» و بسیجی «طاهر لطفی» و جانباز ۳۰ درصد «محمد ابراهیم لطفی» از استان کردستان آسمانی شد و به فرزندان شهیدش پیوست.
 
مادر شهیدان «لطفی» آسمانی شد
 مرحومه حاجیه خانم «آمین احمدیان» مادر شهیدان «سردار مجید لطفی» و بسیجی شهید «طاهر لطفی» و جانباز ۳۰ درصد «محمد ابراهیم لطفی» در حالی که دو فرزند خود را در فاصله سه سال از دست داد، بعد از سال‌ها فراق عزیزانش بر اثر کهولت سن دعوت حق را لبیک گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.
شهید طاهر لطفی در آذرماه سال ۶۲ در درگیری با ضد انقلاب در روستای سپیداره به شهادت رسید و برادر دیگرش شهید مجید لطفی نیز تیرماه سال ۶۵ در درگیری با گروهک ضدانقلاب در روستای سالوک از توابع شهرستان بانه به شهادت رسید.
منبع: ایثار
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi