شناسه خبر : 81329
سه شنبه 19 اسفند 1399 , 10:32
اشتراک گذاری در :
عکس روز

یک ارشد پادو هم نمی شود؟!

فاطمه - بنده فرزند جانباز ۳۰% هستم. پدرم علاوه بر مجروحیت های اعمال شده برای گرفتن درصد برای شیمیایی و اعصاب و روان هم از طرف پزشکان معتمد بنیاد تایید شد امابه دلیل مشکلات اعصاب هر کار کردیم پدرم برای گرفتن درصد بیشتر به کمیسیون نرفت و تمامی مدارک دال بر احقاق حق ایشان در منزل موجود است. پدرم معتقدند برای خدا رفته اند و در پی گرفتن درصد بیشتر هم نیستند.

  تا این ساعت هم هیچگونه مراجعه ای برای دریافت تسهیلات یا کوچکترین کمکی از بنیاد برای پیشبرد زندگیمان نکرده ایم. بنده دارای مدرک ارشد هستم و دو ساله بیکارم. حالا که شهادت قسمت پدرم نبوده و برای گرفتن درصد هم پاشنه بنیاد را در نمی آورد.

گناه من چیست که درکنار یک جانباز اعصاب و روان باید درمعرض افسردگی باشم. چرامسئولین برای مافکری نمی کنند. من حاضرم دردورترین نقاط کشور به صورت قراردادی کارکنم وبه اندازه همه سنوات خدمتم سفته بدهم که نه دنبال تبدیل وضعیت و نه به دنبال انتقالی باشم. یعنی با مدرک ارشد من لایق یک پادوی اداره هم نیستم؟

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi