شناسه خبر : 81373
پنجشنبه 21 اسفند 1399 , 11:47
اشتراک گذاری در :
عکس روز

دیگر نمیدانم پول اجاره بدهم یا دارو!

اصغر اسدی - از تاریخ حدود 1398/8/15 اینجانب با مشکلات زیادی روبرو هستم قبلا من برای درمان اعصاب و روان به بیمارستان خاتم می رفتم نزد دکتر رضوانی به سفارش دکتر سمعیی به راحتی ویزیت می شدم و تمام داروخانه ها با دفترچه داروهایم را بدون مشکل دریافت می کردم و به هر بیمارستان مراجعه می کردم به راحتی خدمات می گرفتم و همچنین همسر و فرزندانم که همسرم مشکل حاد کلیه دارد و فرزند بزرگم مشکل اعصاب شدید دارد.

 ولی متاسفانه مدتی است هیچ داروخانه و هیچ بیمارستانی دفترچه مارا قبول نمی کنند ماهی 36640000 ریال پول داروی خودم و فرزندم میباشد و مشگل کلیه همسرم گرفتار شدم.

سر ماه نمیدانم چه کارکنم آیا حقوقی که دریافت می کنم اجاره خانه بدهم ویا پول دارو وبیمارستان وبه همین خاطر کرایه ام عقب جلو می شود با صاحب خانه مشکل پیدا می کنم.

از ریاست محترم ومسئولین محترم تقاضا دارم کاری کنند حداقل درد جسمی خود را تحمل کنم نه پول دارو و اجاره خانه. باتشکر

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
سلام از سامانه دی مراکز درمانی طرف قرارداد را پیدا کنید
خداوند مشکل شما را حل کند
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi