شناسه خبر : 81412
پنجشنبه 28 اسفند 1399 , 08:15
اشتراک گذاری در :
عکس روز

ما از اول بودیم!

اردشیر عشایر صحراگرد - جناب اوحدی من جانبار ۴۵ درصد هستم که برادر شهیدم هم که در اسارت و زندان های عراق به علت شکنجه های زیاد در زندان شهید شد و بعد از ۱۸ سال پیکرش به ایران بازگشت.

جناب اوحدی من نمی خو استم بگویم برادر شهید هستم، ولی می خواهم بگویم چرا وقتی مسئولین کشور به راحتی این همه خیانت می کنند کسی نیست آنها را محاکمه کند و بلکه تشویق هم می شوند و به مقام بالاتری هم می رسند تا به ریش ما بخندند؟

من بچه اهواز هستم، بچه انقلاب و جنگ. از وقتی عراقی ها ۵ کیلومتری اهواز بودند تا آخر جنگیده ایم.

رئیس جمهور و بچه هایش در کدام جبهه بودند؟ بچه های مسئولین زمان جنگ در کشور های دشمن ما درس می خواندند!

آری ما جنگیدیم و شهید داده ایم که اینها بر سر کار بیایند و خیانت کنند. فکر می کنند من جانبازی ۴۵درصد از دوران بسیجی دارم و در ارتش هم در سال ۵۹ ا لی ۶۱ که در جبهه بودم ۲۵ درصد دارم ولی سپاه اهواز می گویند ما مجروحیت ارتش را قبول نداریم.

 مگر ارتش و سپاه فرقی دارند؟

همه ما ایرانی هستیم و در یک جبهه جنگیده ایم.

 من در این ۳۵ سال یک ریال نه از ارتش و نه بنیاد شهید دریافت نگرفتم، در صورتی که دوستانم که ۲۰ درصد جانبازی دارند هم حقوق از بنیاد می گیرند و هم بازنشستگی از اداره خو دشان! چرا بنیاد و سپاه چنین کارهایی می کنند؟ لطفاً پیگیری کنید.

با کمال تشکر

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi