شناسه خبر : 81559
چهارشنبه 04 فروردين 1400 , 10:10
اشتراک گذاری در :
عکس روز

وظیفه ما گفتن و شما نشنیدن!!

فاش نیوز -  کمتریابیشتراز ده سال است که فاش نبوزرا می شناسم، آن زمان ازطریق وبلاگ یک ارتباطاتی داشتم،بعدکه تلگرام اومد دیگه کمترسراغ وبلاگ اومدم. آن سالها اما خلوص و رشادت بیشتربود، اما حالا انگار تفاوتهایی دیده میشه. مصلحت اندیشیهایی که تیشه به ریشه حقایق زدند و میزنند، حقایق شهدا و آرمان ها و وصیت هاشون، جانبازان و آزادگان و آنچه برسرشان آمد(آوردند)، و کسانی که ازبرکت خونهای شهدا و میمنت وجود و حضور آزادگان و جانبازان (استفاده) کرده و به اهداف دنیوی خودشان رسیدند، و همانها شدند چماق هایی که مدام برسرمان کوبیده شدند و می شوند، ایضا موانع و مانع گذارانی سرراه جاری شدن حقوق قانونی ایثارگران، باعناوین مختلف مثل رئیس اداره، مدیرکل، استاندار و وکیل مجلس (نه وکیل مردم)، و وزیر و روسای بنیاد و روسای جمهور.

خیلی گفتیم و گفتند و فایده ای نداشت،اما وظیفه داریم واقعیت ها را بگوییم و بنویسیم اما خداوکیلی راست و صداقت، نه بغض و کینه و تسویه حسابهای شخصی، نه حسادت، بلکه هرعملکردی که خلاف قانون است را بایدبگوییم و بنویسیم زیرا فصل الخطاب ادعای ما قانون است که متاسفانه یا اجرانمیشود یا بد و کج و ناقص و نصفه و نیمه آنهم هرجا مصلحت بدانند یابرای دوستان و وابستگان و هم حزبی و سفارش شدگان اجرایی می کنند، اینها کجایش طبق منویات حضرت امام رحمه الله علیه و مقام عظمای ولایت حفظه الله هست؟، کجایش با وجدان و قانون وفق دارد؟

 آیا بعدازگذشت33سال ازپایان جنگ هنوزبایدمجلسیان برای حقوق قانونی خانواده معظم شهدا و آزادگان و جانبازان دفاع مقدس تبصره الحاق نموده و موادجدیدوضع نمایند و کلا قانون را از حیض انتفاع خارج کنند؟ هنوز دولتها ندانند که چکارکنند؟،هنوزنهادهای نظارتی ازعدم اجرای مصوبات خانواده معظم شهدا و ایثارگران آزاده و جانباز بیخبرباشند؟ چرا آزادگان و جانبازان بسیجی دفاع مقدس به دوگروه ماده38 و تبصره38 تقسیم شدند آنهم بعدازسی و اندی سال بعدازجنگ؟، هیچکس دراین موارد سئوال و ابهامی نداشت و پیگیری نکرد؟، مجلس و مجلسیان و دولت و دولتیان و نهادهای نظارتی و سمن ها را میگویم، چرا بی تفاوت بودند و هستند؟

پس خواهشا ادعای ولایتمداری و پیروامام حسین علیه السلام را نداشته باشید، ریا کاری هم حدی دارد، مصلحت اندیشی درموردشهدا و خانواده هایشان و ایثارگران پذیرفتنی نیست، این حماسه سازان تاریخ ساز را دستمایه دوروزدنیای خودتان قرارندهید. خسته شدم، ازهمه چیز غیراز خداوند، که اگر قوتی و نیرویی بدهد بازهم همینهارا خواهم گفت. دیدید؟، برای گفتن و نوشتن حتما لازم نیست گوینده و خطیب و نویسنده باشید، فقط راست و حسینی و صادقانه مطرح کنید که هم جواب برای دنیا داشته باشید هم برای آخرت.

سال نو مبارکتون باشه.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
با سلام و تبریک متقابل سال نو
احسنت بر شما موفق و پیروز باشید
مگر کفار زمان پیامب ص حرف حق را شنیدن مگرزمانعلی ع امویها حرف حق را شنیدن مکر عباسیان گوش شنیدن داشتند چنانغرق در فساد شدند این مسئولان که اگر به جای یک قوه قضائیه
۵ قوه داشته باشیم و همه درست عمل کنند ریشه فساد انقدر عمیق است وچنان به خود حق داده اند وسهم بندی کرده اند ک۳۰ سال دیگر درست بشونیست
گرچه قوه قضائیه خود غرق در فساداست وفقط ۲ایتم حکم فرماست
رشوه۲ پارتی نمک خود گندیده است
باسلام وتبریک عید سعید باستانی بر همه راست قامتان وحق گویان وحق ستیزان.درودخداوند برشما که صادقانه وبی پروا پرده از حقایق برداشته وبر حکم وجدان وخدا پسندانه از حق وحقیقت دفاع میکنید.واقعا منم از همه چیز وهمه کس خسته شدم بجز خالق یکتا ....نمیدانم در کشوری که مدعی وپایه واساس را بر عدل وعدالت وبرابری وبرادری بنا نموده.من وامثال من که ازاول وبنیاد وریشه انقلاب در تمام صحنه ها حضور داشتیم وامام ره رحمت الله الیه.فرمود انقلاب علیه ظلم وفساد وبی عدالتی ونابرابری است ومال همین پا برهنه هاست.کو وچی شد.عده ای رفتن وعده ای دیگر با لباس دیگر بر راس قدرت امده وهیچ چیز وهیچ کس برایشان مهم نیست.وحتی رزمندگانی که از وطن وناموس ودین وشرفشان دفاع کردند.واز تمام خوشی ها واز جان وناموسشان برای اجرای عدالت وبرابری وبرادری گذشتند.حالا منم سر دوراهی ماندم چرا مال دنیا چقدر ارزش دارد که یک هم نو وهموطن راضی به عذاب دادن دیگری وهم نو خودش باشد .چرا باید همه چیز ظاهر نمای شود .مگر انان که مسئول مملکت هستنند نمیبینند.وایا رفا بیش از حد باعث نادیده گرفتن حقایق هم نو خودشان شده چرا با باورها وعقایددینی ومذهبی مردم بازی میکنند.
ایا مال دنیا وزرق وبرق وقدرت اینقدر ارزش دارد وانسان را در این دنیا زنده وجاویدان تا ابدیت پا بر جا نگاه میدارد .من یک سوال از انان دارم.؟ وان این است من چطور برای فرزندانم وصف انقلابم را باید توضیح وتشریح کنم .وچه جوابی برای سوالاتی که میپرسند باید بدهم.منم باید مدافع کج روی ها واختلاص ودروغ گوی ها وظاهر نمای ههای عده ای که برای قدرت حتی رحم به برادر خودشان نمی کنند باشم .ویا حقایقی که یک جوان در اجتماع در طول روز برخورد میکندوانقدر قدرت تشخیص دارد بااین همه سایت ها وکانال های اطلاع رسانی. شما جای من چه جوابی دارید که بدهید.تا چه حدی از من حرف شنوای خواهد کرد ووقتی با حقایق برخورد میکند.واشکار میشود.به من چه باید بگوید.ومن چه جوابی برای دفاع از گفته هایم باید بدهم. ووقتی از من میپرسد از دین ومبلقین دین وحکومت دینی خودت برای من نقل وحقیقت را بازگو کن.دیگر نمیدانم ونمیدانم ونمیدانم چه باید بگویم .وهرچه فریاد ودر سایتها ورسانه ها به مغزم میاید مینویسم.....اما چه فایده وافسوس وقتی انان نخواهند ببینند وبشنوند.گفتن ونوشتن من وامثال من چه فایده ای دارد .فقط خودمان را خسته وافسرده تر میکنیم.وقتی دردها ومشکلات جامعه را بر حسب وظیفه دینی توسط سایت وجراید انتقال میدهیم وکسی گوشش بدهکار نیست وتوجهی نمیکند وعذاب دیگران برایشان اهمیتی ندارد.ونسبت به مسائل جامعه واطراف بی تفاوت هستنند.فقط عقل من این جواب را به من میدهد.عاقبتی شوم در انتظارمان است که تمام باورهایمان را به نابودی میکشاند.خدا خدا خدا خدا خدا خدا فریاد راس توی تو به فریادمان برس ونجاتمان بده انشاالله .امین وهزاران امین به حق .امیدوارم سال پر برکت وطرف داران حق وحقیقت بیشتر وبیشتر شوند .از خداوند می خواهم ودعای شب وروزم این است نگذارد حقیقت وحقانیت این همه کم رنگ وکم رنگ تر شود امین حق یارتان..
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi