شناسه خبر : 81678
چهارشنبه 11 فروردين 1400 , 08:09
اشتراک گذاری در :
عکس روز

دیداراوحدی با سه خانواده شهید مدافع حرم

معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در ادامه دیدارهای مستمر با خانواده معظم شهدا و ایثارگران روز سه‌شنبه 10 فروردین ماه با خانواده‌های شهدای مدافع حرم «محمدجواد رستمی»، «رضا حسینی» و «محمد عبدالهی فریز هندی» به صورت جداگانه در منازل آنها دیدار و گفت‌وگو کرد.
 
دیدار رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با سه خانواده شهید مدافع حرم/شهدای مدافع حرم به ایران اسلامی عزت هدیه دادند

 مهندس سعید اوحدی در دیدار با خانواده معظم شهدای مدافع حرم ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت ولیعصر (عج) تصریح کرد: شهدای مدافع حرم به اندازه‌ای بصیرت داشتند که جبهه دشمن را هزاران کیلومتر دورتر به خوبی تشخیص دادند و توطئه بسیار پیچیده ضربه به انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت را خنثی کردند و این ایثارگری شایسته پاداش الهی است.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با ابلاغ سلام مقام معظم رهبری و رییس جمهوری به خانواده شهدای مدافع حرم تصریح کرد: خانواده شهدای مدافع حرم، مدافعان اسلام، انقلاب و میهن اسلامی را پرورش دادند؛ شهدایی که به اسلام و ایران عزت هدیه دادند و خداوند آنها را عاقبت بخیر کرد.
معاون رییس جمهور خدمت به ایثارگران را توفیق الهی خواند و افزود: خانواده‌های شهدای مدافع حرم از سرمایه‌های اصلی کشور هستند که امیدواریم دعای خیر آن‌ها بدرقه راه مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران باشد ضمن اینکه امروز روایت ایثار و رشادت این شهدا توسط خانواده این عزیزان ضرورت دارد چراکه نسل امروز در خطر جنگ نرم دشمنان اسلام قرار دارد.
اوحدی در این دیدارها با تبریک فرا رسیدن سال نو، برای خانواده شهدای مدافع حرم از درگاه الهی سلامتی و بهروزی مسئلت کرد.
گفتنی است، در این دیدارها که در فضای صمیمی برگزار شد خانواده معظم شهدای مدافع حرم به بیان خاطراتی از زندگی شهدا و نحوه شهادت آنها پرداختند.

منبع: ایثار
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi