شناسه خبر : 81716
جمعه 13 فروردين 1400 , 09:02
اشتراک گذاری در :
عکس روز

دیدارهای نوروزی سرپرست بنیاد اصفهان با ایثارگران/تصاویر

سرپرست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان به همراه مسئولان بنیاد و معتمدین منطقه رهنان با خانواده چهار و دو شهیدی و جانبازان قطع نخاع دیدار و گفتگو کردند.

 به گزارش ایثار واحد اصفهان، احمدی نیا سرپرست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان در ادامه برنامه‌های نوروزی خود به همراه معاون فرهنگی، معاون توسعه، رئیس دفتر حوزه ریاست و مشاور بنیاد اصفهان با رئیس بنیاد منطقه یک در راستای رفع مشکلات این منطقه جلسه‌ای برگزار کرد.
در ادامه احمدی نیا به همراه رئیس بنیاد منطقه یک و دیگر همراهان با جانبازان حاج کریم نصر، حسن مرادی و امجد و خانواده 4 شهید فخوری دیدار و گفتگو کرد.
ایشان در ادامه عصر از ساعت 16 با حضور معاون توسعه بنیاد و معتمدین منطقه رهنان با خانواده‌های دادخواه، ذوالفقاری و اعتصام دیدار و از نزدیک جویای مشکلات آن‌ها شدند.
انتهای پیام/

 
 
 
 
 
 
 

 

منبع: ایثار
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi