شناسه خبر : 81720
جمعه 13 فروردين 1400 , 09:22
اشتراک گذاری در :
عکس روز

شهید ریگی، شهید پاسدار وطن

سیستان و بلوچستان دیار لاله‌های افتخار آفرین،
شهید محمدشریف ریگی

در پنجشنبه ای دیگر با شهدا، سفر کردیم به یکی از روستاهای میرجاوه و سراغ خانواده ای رفتیم که در راه دفاع از مرز های میهن، فرزندشان را تقدیم کردند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ مرکز سیستان و بلوچستان، این استان از بدو انقلاب تا کنون شهدای گرانقدری تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی کرده است.

سیستان و بلوچستان از شمال تا جنوب مهد پرورش دلیرمردانی است که نام آنها در تاریخ پر آوازه این دیار همچنان می درخشد.
دلاور مردان شیعه و سنی که در برابر تجاوز و زیاده گویی های دشمنان قسم خورده ایران اسلامی قد علم کردند و با اهدای خون خود اجازه تعرض به خاک میهنشان را به هیچ قدرت منطقه ای و جهانی ندادند.

 معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثار گران سیستان و بلوچستان گفت: آمار کل شهدای استان سیستان و بلوچستان ۲ هزار و ۶۵ شهید است که ۹۸۶ شهید دفاع مقدس و ۱۵۰۰ شهید ترور هستند.

download

منبع: خبرگزاری صداوسیما
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi