شناسه خبر : 81807
سه شنبه 17 فروردين 1400 , 09:35
اشتراک گذاری در :
عکس روز

اعجاز عشق به امام حسین (ع) در لحظه شهادت

فیلمی از آخرین لحظات حضور شهید سجاد عفتی در معرکه جنگ سوریه منتشر شده است.

 

 پیکر شهید سجاد عفتی در گلزار شهدای کهنز شهریار، جایی که امروز زیارتگاه عاشقان مدافعان حریم اهل بیت (ع) شده در کنار شهیدان «مصطفی صدرزاده» و «محمد آژند» آرمیده است.

جوانی اهل محله کهنز شهریار و دوست و رفیق شهید مصطفی صدرزاده که متولد ۳۰ تیر سال ۶۴ است. دوستان شهید به خوبی به یاد دارند که پس از شهادت شهید صدرزاده بود که سجاد دیگر برای رفتن به سوریه آرام و قرار نداشت؛ به قول مادرش آنقدر بی‌تابی کرد تا شهید صدرزاده واسطه رفتنش شد.

روز ۲۹ آذر روز پرکشیدن سجاد عفتی از زمین خاکی بود. زخمی شده بود و در آغوش همرزمش آخرین نفس‌ها را می‌کشید که درخواست کرد او را بنشاند، وقتی با مقاومت دوستش مواجه شد، عنوان کرد در مقابل خودم حضرت اباعبدالله (ع) را می‌بینم، می‌خواهم سلام بدهم. با گفتن آخرین کلام و ذکر «السلام علیک یا اباعبدالله» روح بلند سجاد عفتی به سوی آسمان پرواز کرد.

منبع: دفاع پرس
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi