شناسه خبر : 83481
شنبه 29 خرداد 1400 , 15:48
اشتراک گذاری در :
عکس روز

مولفه‌های تقویت راه و تکمیل پیروزی حق از دید حاج قاسم/صوت منتشرنشده

شهید حاج قاسم سلیمانی نهم تیر ۱۳۶۱ در میان همرزمان خود به تبیین چگونگی تقویت راه حق و تکمیل پیروزی در این مسیر پرداخته است.
 
۲۸ خرداد ۱۴۰۰، روز سرنوشت‌سازی برای کشورمان بود. انتخاباتی که می‌تواند ایران اسلامی ما را به‌سوی فردایی بهتر رهنمون سازد. سردار شهید حاج قاسم سلیمانی ضرورت این حضور را حفظ جایگاه حرم برای جهان اسلام قلمداد کرده و بیان داشته است: «امروز قرارگاه حسین‌بن‌علی (ع)، ایران است. بدانید جمهوری اسلامی حرم است و این حرم اگر ماند، دیگر حرم‌ها می‌مانند. اگر دشمن این حرم را از بین برد، حرمی باقی نمی‌ماند. نه حرم ابراهیمی (ع) و نه حرم محمدی (ص).

وجود ما در اختیار معنویتمان + صوت منتشر نشده حاج قاسم سلیمانی

پیش‌ از این نیز حاج قاسم در ۳۳ سال پیش درباره اینکه چگونه ایران اسلامی پیروز میدان می‌شود در جمع همرزمانش در لشکر ۴۱ ثارالله در ۱۱ مرداد سال ۶۷ سخن به میان آورده است. مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس، برای اولین بار این سخنان منتشر نشده از حاج قاسم را منتشر می‌کند. در این صوت می‌شنویم:

«ما باید عقلمان را، وجودمان را در اختیار معنویتمان و ایمانمان قرار دهیم. اگر عقل ما، وجود ما، دست ما، پای ما، همه این‌ها با قدرت در اختیار معنویت و ایمان ما قرار بگیرد مسلماً بدانید طرح پیروزی انشاءالله کامل‌تر خواهد شد.»

download

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
تبلیغ کانال فاش در ایتابنر بیمه دیفتح‌الفتوحصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره و مشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیبا خرید این کتاب نیروهای جهان را بیشتر بشناسیدlogo-samandehi