شناسه خبر : 83945
شنبه 19 تير 1400 , 07:52
اشتراک گذاری در :
عکس روز

خدمت ما حساب نبود؟!

لطفعلی امانی- بنده از شهرستان ملکان روستای اغجه دیزج مزاحم می شوم و عرض اینه که اینجانب ۴۵ روز قبل از آتش بس آموزش دیدم برای اعزام به جبهه و درست از اولین روزهای بعد آتش بس یعنی چند روز بعد حدود ۵ ماه خرد ای در منطقه گوشی اهواز و در نقطه صفر مرزی در خدمت بسیج به صورت داوطلبانه بودم.

 اینجا همان جایی بود که عراق بعد از قطعنامه به خاطر اسیر گرفتن بیشتر دوباره به ایران حمله کرد و چند صد از نیروهای ایرانی را به اسارت داد.

 اکنون با گذشت چندین سال سپاه محترم استان این خدمت مارا به حساب نمی آورد یعنی این خدمت ما ارزشی نداشت ما که خودسرانه ۵ ماه و چندی در آنجا نموده بودیم. سازمانی ما را آنجا نگهداشته بود.

ممنون میشم اگه کسی راهنمایان بفرمائید.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
با سلام و عرض ادب
احتراما ، در صورت امکان ، مدیریت محترم سایت اطلاعاتی در مورد درصد سهمیه جانبازی رزمندگان که مدارک بالینی ندارند و مورد تایید کمسیون پزشکی نیروهای مسلح قرار گرفتند را بفرمایند ./ سپاس
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسمطب تغذیه و رژیم درمانیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانانتشارات حدیث قلماسامی راه اندازان جمعیت جانبازانمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیlogo-samandehi