شناسه خبر : 84095
جمعه 25 تير 1400 , 19:00
اشتراک گذاری در :
عکس روز

پاسخ تاثیرگذار، درمورد تبدیل وضعیت صنایع دفاع!

عدالت - یک خبر باور نکردنی و خنده دار
با نماینده مجلس حوزه شهرستان  لنجان (اصفهان) تماس گرفتم جناب آقای رجایی
در مورد تبدیل وضعیت ایثارگران از ایشان سوال کردم:
 ایشان فرمودند باید با دستگاه اجرایی قرارداد مستقیم داشته باشید
بعد به ایشان میگویم که نه اینی که می‌فرمایید برای قانون تفسیر بد (و)ماده 44برنامه پنجم  است، قانون مد نظر بنده بند (د)تبصره 20قانون بودجه است که ایشان میگویید مثله اینکه ما خودمون این قانون رو نوشتیم ها!!!!!!
بعد از کلی توضیح ایشان متقاعد شدند و بعد گفتند خب شرکت شما شامل نمیشود بعد از کلی صبحت باز میگویید که نامه زده به وزیر و منتظر پاسخ وزیر است!!!
بعد از گذشت 15روز و پیگیری مجدد میگوید میخواهیم تفسیر بیاوریم تا مشکل امثال شما در صنایع دفاع حل شود
واقعا باعث تعجب، تاسف، و خنده است
حال چند نکته
اولا چرا مسئولین صادقانه سخن نمیگویند و از پاسخ دادن طفره میروند؟!!!!
دوما اگر گفته نماینده مجلس جناب رجایی صحیح باشد  باز هم تفسیر!!!؟ یعنی تا کی و کجا   این تفسیر ها ادامه دارد!!!!

نکته دیگر همین هفته پیش  زنگ زدم ستاد کل بنیاد شهید در تهران یکی از مسئولین اشتغال پاسخم را داد
پرسیدم باید برای تبدیل وضعیت در صنایع دفاع چه کاری  انجام داد؟
با کمال تعجب می‌فرماید باید منتظر باشید دستورالعمل به ما ابلاغ شود!!!

به ایشان گفتم که بیش از 10روز است که بنیاد شهید اصفهان نامه ای برای بنده زده یعنی قبل از این که دستورالعمل صادر شود اقدام به صدور نامه کرده اند که فرمودند خب اگه نامه زده که دیگه همین است و ما فقط یک نامه میتوانیم بزنیم!!!!

 به ایشان گفتم چرا دو پهلو سخن میگویید یا دستورالعمل صادر شده که چرا میگویید نشده یا صادرنشده که چرا بنیاد اصفهان نامه میزند که ایشان هیچ نگفتند و قصد قطع کردن گوشی با خداحافظی های پی درپی خود را داشتند که به ایشان گفتم پس جناب اوحدی که پشت تریبیون میگویند بنیاد با متخلفین از قوانین ایثارگران برخورد میکند، منظورش همین زدن نامه است که ایشان با خداحافظی و قطع کردن گوشی به تماس پایان دادند.

عزیزان من به این نتیجه رسیدم که اینها همش شعار و سواستفاده از ایثارگرانه
فقط جواب عزیزانی که برای بهره‌برداری از قوانین ایثارگری اقدام کردند و اخراج شدند را کی میده!!!؟ جواب زن بچه هایشان، جواب از هم گسیختگی خانواده های آنها به علت بیکار شدن و طلاق زوجین را چه کسی میدهد؟
ممنون واقعا که به فکر ایثارگران و خانواده های آنها هستید
خدایا دردی به جانشان بیانداز که نه راه درمانی داشته باشند و نه راه مردن فقط درد بکشند و درد.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
سلام حق با این دوست بزرگوار است.چرا مسئولین پیگیری نمیکنند با هرشخص مسئول صحبت میکنیم یا تماس میگیریم یاذاصلا جواب نمیدهند یا جواب سربالا و دوپهلو میدهند.خود بنده شخصا چندین باربه مسئول کانال و پیج کمپین رزمندگان و جانبازان سراسر کشور و یکبار هم به جناب امیرآبادی ریاست فراکسیون ایثارگران در مجلس پیام دادم و درخواست پیگیری موضوع را داشتم اما این دوبزرگوار حتی یه حواب ساده که پیگیری میکنیم هک به بنده ندادن.اگر قرار نیست تبدیل وضعیت بشیم چرا وعده های پوچ وتو خالی میدید اگر قرار تبدیل وضعیت بشیم چرا پیگیری نمیکنید
چرا با شعار و وعده های پوچ دل ایثارگران را خوش میکنید خدارو خوش میاد.اون مسیولینی که خیلی راحت الان رو صندلی هاشون نشستن و دارن با سمتشون پز میدن و خبر از وضعیت نابسامان شغلی ایثارگران ندارن همین پست و جایگاه و امنیت را از صدقه سر؛ازخود گذشتگی و رشادتهای پدران ما بدست آوردین.حالا سختتونه یک قدم براشون بردارید؟؟؟؟؟؟؟
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسمطب تغذیه و رژیم درمانیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانانتشارات حدیث قلماسامی راه اندازان جمعیت جانبازانمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیlogo-samandehi