شناسه خبر : 84173
دوشنبه 28 تير 1400 , 11:46
اشتراک گذاری در :
عکس روز

وایسا تا ۶ ماه دیگه برای ۲۰ تومن!

اسماعیل - بنده جانباز ۲۰درصد بتیاد شهید هستم الان شش ماه است که به خاطر یک وام ۲۰میلیون تومانی توی صندوق ذخیره شاهد عضو شده ام ولی متاسفانه دیروز مسئول وام های صندوق ذخیره شاهد آب پاکی را ریخت روی دستم وگفت باید شش ماه دیگر صبر کنی تا وام را به حسابت بریزیم.

 من حرفم این ست که جانباز مریض احوال بیچاره بیکار معسر که هیچ چیز ندارد با کمک معیشت دو تومانی  که مستاجر هم میباشد با سه تا فرزند بیکار که این پول را میخواستم بگیرم برای فرزندم یک دونه سه چرخ بخرم تا باهاش بارکشی کنه. چرا این وام را بعد از شش ماه معطل ماندن باز بهمان ندادید وگفتید,که بودجه نداریم ومارا کلا ناامید کردید؟

 الان ما با این میتوانستیم لااقل به طور موقت برویم ضایعات جمع کنیم و خرج دوتا خانواده را تامین نماییم.

آیا این درخواست زیادی هست از بنیاد که همین را هم از ما دریغ کردن و گفتن قانونش عوض شده.

انسال باید شش ماه دبگر انتظار بکشید تا شاید هروقت از لب و لوچه آقا زاده هایشان زیاد اومد اون وقت به من بدبخت جانباز هم بدهند و در ضمن هدیه ازدواج بچه ام را که ندادن.

خدا نبخشد این بنیاد شهید را الهی آمین...

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
اکر قرار باشد وام 20 میلیونی شما رو سریع بدند پس حقوق نجومی 50 میلیونی رو چطوری سر ماه بدهند؟ چطور متوجه نمی شوید که کمبود بودجه هست؟ برخی افراد ماهانه 20 میلیون حقوق دارند ولی برای یک وام که باید پسش هم داد باید 6 ماه صبر کرد.اگر هم همین کمک معیشت که 5 برابر زیر خط فقر است هم نبود که باید می رفتیم دم خیابان می خوابیدیم.فقط خدا رو شکر می توانیم زنده بمانیم و از گرسنگی نمیریم.در ضمن با توجه به بیمه تکمیلی دی اگر خدای نکرده دندانتان مشکل پیدا کرد بروید بکشید.چون دندان جزو کالای لوکس بدن محسوب می شود و بیمه آنرا به مثابه عمل زیبایی حساب می کند و عمل ترمیم و یا عصب کشی را باید با همین کمک معیشت پرداخت کنید. که اگر چند دندانتان درد گرفت باید چند ماه فقط هوا بخورید تا بتوانید هزینه دندان را پرداخت کنید.
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
تبلیغ کانال فاش در ایتابنر بیمه دیفتح‌الفتوحصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره و مشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیبا خرید این کتاب نیروهای جهان را بیشتر بشناسیدlogo-samandehi