شناسه خبر : 84270
شنبه 02 مرداد 1400 , 13:06
اشتراک گذاری در :
عکس روز

عروج جانباز ۷۰ درصد قمی

"علی اکبر وحید" جانباز قمی، روز گذشته به علت جراحات ناشی از مجروحیت و جانبازی دعوت حق را لبیک گفت و به یاران شهیدش پیوست...

فاش نیوز - "علی اکبر وحید" جانباز 70 درصد استان قم، روز گذشته به علت جراحات ناشی از مجروحیت و جانبازی دعوت حق را لبیک گفت و به یاران شهیدش پیوست.

 پیکر مطهر این اسوه صبر و ایثار و جانباز ۷۰ درصد، امروز از مقابل مسجد مسلم بن عقیل به سمت گلزار شهدای علی بن جعفر (ع) تشییع و در محوطه آن آستان مقدس در جوار شهیدان دیگر آرام گرفت.

 جانباز علی اکبر وحیددر عنفوان جوانی و در سن 26 سالگی، از طریق بسیج سپاه عازم جبهه‌های حق علیه باطل شد و در سال 1364 بر اثر اصابت ترکش به ناحیه سر، صورت، چشم و کتف مدال پر افتخار جانباری را بر سینه نصب کرده بود.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسمطب تغذیه و رژیم درمانیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانانتشارات حدیث قلماسامی راه اندازان جمعیت جانبازانمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیlogo-samandehi