شناسه خبر : 84408
شنبه 09 مرداد 1400 , 15:09
اشتراک گذاری در :
عکس روز

هنوز بنیاد اصفهان سنگ قبر نگذاشته!

محمد شیخی - پدرم جانباز شیمیایی ۷۰ درصد بود که بر اثر عارضه شیمیایی ریوی ایست قلبی کردند و در تاریخ ۸ اردیبهشت به درجه رفیع شهادت نائل شدند و در کنار مزار برادرم در گلستان شهدا اصفهان به خاک سپرده شدند.

حالا ۳ ماه میشه که با وجود پیگیری های مکرر هنوز برای مزار پدرم سنگ نگذاشته اند. جواب بنیاد شهید منطقه ۲ اصفهان و بنیاد کل اصفهان این است که باید در سیستم احراز شهادت بشود.

می خواستم ببینم ۳ ماه برای کار احراز شهادت یک شهید کافی نیست.

لطفا در صورت امکان دستور پیگیری بفرمایید.

ممنون

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
ای پسر مهربان یعنی این پدر از طرف شما لایق یه سنگ قبر نبود که منتظر بنیادی شاید اونا یادشون رفته
گمان نکنم بحث منتظر بودن برای سنگ مزار توسط خانواده به خاطر هزینه باشد.علت اصلی این است که سنگ مزار شهدا مطابق با یک شکل خاص و همگون طراحی و اجرا می شود و این طراحی و اجرا توسط بنیاد شهید صورت می گیرد....وگرنه هیچ فرزندی بخصوص فرزند شهید برای هزینه سه ماه گلزار پدر عزیزش را بدون سنگ نمی گذارد.
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسمطب تغذیه و رژیم درمانیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانانتشارات حدیث قلماسامی راه اندازان جمعیت جانبازانمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیlogo-samandehi