شناسه خبر : 84421
یکشنبه 10 مرداد 1400 , 10:15
اشتراک گذاری در :
عکس روز

رابطه فرماندهی با عقیدتی سیاسی نیروی زمینی

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: یکی از مبانی مهم تعالی اشراف فرماندهی معظم کل قوا (مد ظله العالی) هماهنگی، همکاری و هم‌افزایی با سازمان عقیدتی سیاسی در ارتش است.

 

رابطه فرهنگی فرماندهی با عقیدتی سیاسی، نیروی زمینی را در بالاترین سطح اشراف قرار داده استامیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در جمع مسئولین اشراف یگان‌های اداره عقیدتی سیاسی این نیرو که در تهران و بصورت دور سخنی در تمامی نقاط کشور برگزار شد، اظهار داشت: نگاه به اشراف باید نگاه تعصبی و تعهدی باشد.

وی با اشاره به اینکه اشراف از نگاه فرماندهی معظم کل قوا بسیار مهم است افزود: تمامی فعالیت‌ها و برنامه‌های تدوین شده در نیروی زمینی ارتش در قالب طرح‌های "لبیک یا امام خامنه ای" است و برابر مطالبات معظم له انجام می‌شود.

فرمانده نیروی زمینی ارتش هماهنگی، همکاری و هم افزایی را از مبانی مهم اشراف خواند و گفت: رابطه فرهنگی فرماندهی با عقیدتی سیاسی موجب شده است که نیروی زمینی همواره در بالاترین سطح اشراف قرار گیرد.

امیر سرتیپ حیدری تصریح کرد: یکی از طرح‌های مهم نزاجا طرح لبیک ۲۲ است که در این طرح به موضوع مهم سربازی و کارکنان وظیفه اختصاص داده شده است. از جمله دغدغه‌های فرمانده معظم کل قوا موضوع سربازی است که برنامه‌های مطلوبی را در این طرح تدوین کرده ایم و باید تلاش کنیم تا در حوزه سربازی آنچه را که مطالبه معظم له است برسیم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش در ادامه به طرح انصار نزاجا اشاره کرد و گفت: طرح انصار نیروی زمینی ارتش تنها مرجع حل مشکلات کارکنان در یگان‌های نیروی زمینی ارتش است. این طرح تدوین شده است تا کارکنان به راحتی بتوانند مشکلات خود را مطرح کرده و مسئولین نیز وظیفه دارند در جهت حل مشکلات کارکنان تمام توان خود را به کار گیرند

منبع: دفاع پرس
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسمطب تغذیه و رژیم درمانیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانانتشارات حدیث قلماسامی راه اندازان جمعیت جانبازانمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیlogo-samandehi