شناسه خبر : 84440
یکشنبه 10 مرداد 1400 , 18:07
اشتراک گذاری در :
عکس روز

شهادت جانباز بسکتبالیست مشهدی

« احمد رمضانی» جانباز نخاعی مشهدی پس از سال ها پایداری در مسیر جانبازی، به دلیل عارضه کرونا به شهدا پیوست.

فاش نیوز - « احمد رمضانی»، جانباز نخاعی مشهدی به دلیل عارضه کرونا به شهدا پیوست.

 جانباز قطع نخاعی، «احمد رمضانی» که از ورزشکاران رشته بسکتبال نیز بود، علیرغم تزریق واکسن در اثر شدت عوارض کرونا پس از سال ها مقاومت و پایداری در مسیر جانبازی و صبوری بر رنج مجروحیت، به یاران شهید خود پیوست.

«احمد رمضانی» جانباز ۷۰درصد در ۱۶تیر ماه ۱۳۴۴ چشم به جهان گشود و در ۱دی ماه ۱۳۵۷ در تظاهرات علیه رژیم پهلوی بر اثر گلوله به کمر، قطع نخاع شد.

شهادت جانباز هفتاد درصد قطع نخاع  در مشهد
 
وی ۱۰ تیرماه پس از سال‌ها درد مجروحیت به مقام رفیع شهادت نائل و به سبب شرایط کرونایی بدون برگزاری مراسم، در گلزار شهدای طرق مشهد به خاک سپرده شد.
 
حجت الاسلام حسین معصومی، مدیرکل بنیاد خراسان رضوی در پیامی شهادت این اسوه صبر و مقاومت را تسلیت گفت و برای بازماندگان آرزوی صبر کرد.
 
خراسان رضوی، ۱۷هزار و ۳۲۱شهید، ۴۹هزار و ۹۷۶جانباز و سه هزار و ۳۹۱ آزاده به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تقدیم کرده است.

 

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
برای شادی روحش صلوات
اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم
شادی روحش صلوات
اللهم صل علی محمدوآل محمد
روحش شاد .خداوند به خانواده محترمشان صبر و اجر عطا فرماید ‌
روحش قرین رحمت الهی خداوند به خانواده محترم صبر عنایت بفرماید
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسمطب تغذیه و رژیم درمانیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانانتشارات حدیث قلماسامی راه اندازان جمعیت جانبازانمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیlogo-samandehi