شناسه خبر : 84451
دوشنبه 11 مرداد 1400 , 16:07
اشتراک گذاری در :
عکس روز

برگزاری نشست تخصصی کارگروه دختران شهدا

نشست تخصصی کارگروه دختران شهدا (پیام‌آوران بشارت) با حضور رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس برگزار شد.

نشست تخصصی کارگروه دختران شهدا (پیام‌آوران بشارت) با حضور مریم مجتهدزاده رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس، جمعی از دختران شاهد و اعضا کمیته سلامت این کارگروه برگزار شد.

در این نشست طرح «سلامت یاران سیب زندگی» که بر اساس آن گروهی از پزشکان متخصص با حضور در منزل بیماران و همچنین به صورت آنلاین به بیماران خدمات پزشکی ارائه می‌دهند مورد بررسی قرار گرفت.

مجتهدزاده بر اجرایی شدن این طرح برای خانواده شهدا تاکید کرد و گفت: با توجه به شرایط کنونی جامعه و شیوع ویروس کرونا اجرایی شدن این طرح کمک بزرگی به خانواده شهدا و ایثارگران به خصوص پدران و مادران شهدا به خاطر کهولت سن است.

در این نشست بر ارائه خدمات مشاوره به خانواده شهدا و ایثارگران تاکید شد.

انتهای پیام/

 

منبع: دفاع پرس
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسمطب تغذیه و رژیم درمانیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانانتشارات حدیث قلماسامی راه اندازان جمعیت جانبازانمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیlogo-samandehi