شناسه خبر : 84455
دوشنبه 11 مرداد 1400 , 16:40
اشتراک گذاری در :
عکس روز

برگزاری مسابقه اینستاگرامی «قهرمان من»

اینستاگرام موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به آدرس (iranhdm.ir) مسابقه‌ای با عنوان «قهرمان من» برگزار می‌کند.

در این مسابقه کاربران فضای مجازی با موضوع «جمله‌ای به شهید» متن کوتاهی برای شهیدی که دوست دارند، بنویسند و از آن جمله فیلم گرفته و برای اینستاگرام موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ارسال کنند.

شرایط ارسال آثار در قالب فنی بدین صورت است که آثار باید در صفحه شخصی و یا کاری خود شخص پست و استوری شود، سپس پیج موزه را منشن کنند؛ همچنین آثار ارسالی زیر ۱۵ ثانیه باشد.

معیار‌های ارزیابی و داوری مرحله اول آثار بر اساس خلاقیت در ارائه محتوا، تکنیک و نوآوری، زیبایی نوشتاری، متن تاثیرگذار است و آثار در نوبت دوم داوری بر اساس انتخاب مردمی صورت می‌گیرد.

مهلت شرکت در این مسابقه اول شهریور ۱۴۰۰ در نظر گرفته شده است و برای شرکت در مسابقه علاقه مندان می‌توانند آثار خود را به شماره واتس آپ ۰۹۱۰۳۱۴۶۹۸۳ ارسال کنند.

 

منبع: دفاع پرس
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریتزریق ژل و بوتاکسخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسمطب تغذیه و رژیم درمانیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانانتشارات حدیث قلماسامی راه اندازان جمعیت جانبازانمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیlogo-samandehi