شناسه خبر : 84478
چهارشنبه 13 مرداد 1400 , 08:34
اشتراک گذاری در :
عکس روز

همسر و مادر شهیدان «سرخه» آسمانی شد

مرحومه «حمیده ساتکین»، همسر و مادر شهیدان والامقام «عاشور و قاسم سرخه» از استان خوزستان دعوت حق را لبیک گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.
 
همسر و مادر  شهیدان «سرخه» آسمانی شد
مرحومه «حمیده ساتکین»، همسر و مادر شهیدان «عاشور و قاسم سرخه» پس از سال‌ها فراق از فرزندان دلیر و افتخارآفرینش در روز 9  مردادماه به‌علت کهولت سن دعوت حق را لبیک گفت و به شهیدانش پیوست.
شهید «عاشور سرخه» یکم فروردین 1355، در روستای جلیزی از توابع شهرستان دهلران به دنیا آمد و بیستم مهر 1359، در روستای سرخه شوش براثر انفجار مین به شهادت رسید. مزار او در زادگاهش واقع است.
شهید «قاسم سرخه» هم سوم آذر 1318، در شهرستان دهلران چشم به جهان گشود. به عنوان بسیجی در جبهه حضور یافت و نهایتا در سوم فروردین 1363 در عملیات فتح المبین به شهادت رسید.
انتهای پیام/
منبع: ایثار
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسمطب تغذیه و رژیم درمانیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانانتشارات حدیث قلماسامی راه اندازان جمعیت جانبازانمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیlogo-samandehi