شناسه خبر : 84479
چهارشنبه 13 مرداد 1400 , 08:50
اشتراک گذاری در :
عکس روز

جانباز ۷۰درصد تهرانی به شهادت رسید

«مختارعلی‌زاده» در دوم خردادماه ماه ۱۳۳۹ متولد شد و در دوران جنگ تحمیلی در یکی از مناطق عملیاتی، مجروح و مدال پر افتخار ایثار و جانبازی را نصیب خود کرده بود که سرانجام پس از سال ها تحمل درد و رنج ناشی از جانبازی به مقام شهادت نائل شد.

فاش نیوز - جانباز۷۰ درصد "مختار علی‌زاده" از جانبازان استان تهران پس از سال‌ها مجاهدت و ایثار و تحمل آلام مجروحیت و جانبازی دعوت حق را لبیک گفت و به یاران شهیدش پیوست.
 
جانباز گرانقدر ۷۰ درصد «مختار علی‌زاده» به هم‌رزمان شهیدش پیوست

بنا بر این گزارش جانباز ۷۰ درصد دوران دفاع مقدس مختارعلی‌زاده در دوم خردادماه ماه 1339 متولد شد سال 1360 در حالی که سرباز ارتش بود، حین درگیری با دشمن بعثی در منطقه کرخه مجروح شد. او از ناحیه سر، دست و اندام داخلی بشدت و مدال پر افتخار ایثار و جانبازی را نصیب خود کرده بود که سرانجام پس از 39 سال تحمل درد و رنج ناشی از جانبازی به مقام شهادت نائل شد.

پیکر مطهر وی با حضور خانواده؛ دوستان و همرزمان شهید و سرپرست بنیادشهید و امور ایثارگران تهران بزرگ دربهشت زهرای تهران تشییع و در جوار دیگر شهدای مدفون در بهشت زهرا(س) آرام گرفت.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
شادی روحش صلوات
اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسمطب تغذیه و رژیم درمانیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانانتشارات حدیث قلماسامی راه اندازان جمعیت جانبازانمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیlogo-samandehi