شناسه خبر : 85062
جمعه 12 شهريور 1400 , 15:33
اشتراک گذاری در :
عکس روز

۲خواهر فلج شهید را بدون حقوق گذاشتید!

 

اسدالله نعمتی - منم دوخواهر فلج ومجرد شهید دارم که الان دو ماهه که اندک مستمری که از بنیاد شهید می گرفتند قطع شده جویای علتش شدیم گفتند از تهران گفتند بخاطر کسری بودجه قطع شده حالا همه جا تمام شده بود کسری بودجه دولت در ایران این بدبخت و بیچاره ها را شامل شده به مقدسات قسم دارن در حقشون ظلم می کنند و به خیال کسی هم نیست. خوب اگر می‌خواهید مستمری را قطع کنید پس برادر سالم شونو برگردونید تا ازشون حمایت و صاحبداری کنه .

در هیچ کجای دنیا مسءولانش تا این حد بی لیاقت و بی خیال در مورد زندگی مردم نیستند و خیلی چیزهای دیگه که جای گفتنش نیست فقط به دروغ شعار می دهند که خانواده شهدا چشم و چراغ ملت هستند و یا ما هرچه داریم از برکت خون شهدا ست این هم وضع زندگی خانواده محترم شهدا.

به خدا ننگ است برای بعضی ها حقوق های نجومی و آن چنانی و برای بعضی هم مستمری هم قطع شده.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
با سلام و سپاس جناب نعمتی
لطفا شماره تماس خود را جهت پیگیری برای سایت ارسال کنید
سلام بگوکم بفرستن برای بچه هاشون اون ورآب ثروت ایران تموم نشدنی است ولی اینها دنبال بهونه هستندبرادرچه میگی
برادر من هم سندرومی است 2 ماهه حقوقشو قطع کردند میگند از تهران گفتند می خواهیم حقوقه یکسری را قطع کنیم
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسمطب تغذیه و رژیم درمانیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانانتشارات حدیث قلماسامی راه اندازان جمعیت جانبازانمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیlogo-samandehi