شناسه خبر : 85196
پنجشنبه 18 شهريور 1400 , 10:46
اشتراک گذاری در :
عکس روز

شهادت جانباز ۷۰% فرهنگی

«فرامرز حامدی» جانباز شهید نخاعی، پس از صبوری بر سال ها عوارض ناشی از مجروحیت، به خیل یاران شهیدش پیوست.

فاش نیوز - «فرامرز حامدی» جانباز شهید 70درصد نخاعی، پس از صبوری بر سال ها عوارض ناشی از مجروحیت، به خیل یاران شهیدش پیوست.

 جانباز شهید فرامرز حامدی متولد سوم خرداد 1340 در شهرکرد به دنیا آمد و در 23 بهمن 1364 به درجه رفیع جانبازی نائل شد و از 30 سال پیش تاکنون به شهرستان کاشان نقل مکان کرد و در این دیار گذران عمر کرد.

از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی در جهاد سازندگی بود و پس از آن در آموزش و پرورش مشغول بود؛ این جانباز شهید والامقام در منطقه عملیاتی والفجر هشت جاده فاو ام القصر بر اثر اصابت گلوله قطع نخاع شد.

پیکر مطهر جانباز شهید والامقام حاج فرامرز حامدی امروز پنج شنبه هجدهم شهریور از ساعت 9:30 صبح در محل ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کاشان با رعایت پروتکل بهداشتی تشییع و به خاک سپرده می‌شود.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسمطب تغذیه و رژیم درمانیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانانتشارات حدیث قلماسامی راه اندازان جمعیت جانبازانمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیlogo-samandehi