شناسه خبر : 85458
دوشنبه 29 شهريور 1400 , 11:16
اشتراک گذاری در :
عکس روز

مادر شهید ابراهیم عزیزی به فرزند شهیدش پیوست

مادر شهید ابراهیم عزیزی از شهدای دوران هشت سال دفاع مقدس شهرستان ایذه دعوت حق را لبیک گفت و به فرزند شهیدش پیوست.

مادر شهید ابراهیم عزیزی از شهدای دوران هشت سال دفاع مقدس شهرستان ایذه که از سال 1359 داغ فرزند را دیده بود پس از 4 دهه فراق چشم از جهان فرو بست و میهمان فرزند شهیدش شد.

پیکر پاک مادر شهید ابراهیم عزیزی با حضور اقشار مختلف مردم و جمعی از خانواده های شهدا در شهرستان ایذه تشییع شد و در خانه ابدی آرام گرفت.

شهید ابراهیم عزیزی فرزند نیازعلی است که در سال 1330 به عنوان دومین فرزند دیه به جهان گشود و میهمان محفل خانواده خود شد.

وی که از بنیانگذاران سپاه ایذه بود در تاریخ 28 اسفند سال 1359 در حین انجام ماموریت به فیض شهادت نائل شد و به آسمان پر کشید.

شهید ابراهیم عزیزی هنگام شهادت متاهل بود و از وی یک فرزند پسر به نام محمد و یک دختر به به یادگار مانده است.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
سلام درود به شما خبرنگار فهیم و شجاع که با قلم شیوا و زیبای خود هر انچه در شان و منزلت شهدای آسمانی بوده به رشته تحریر در اوردید و در حقیقت همگام با شهدای اجر شما کمتر از انان نبوده چرا که نوشان خاطرات و یاد شهدای وطن جامعه را بیدار میکند درود به شما دوست عزیز
با سلام به خبر نگار محترم که نام و یاد شهدا را با قلم زیبای خود زنده نگه داشته
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسمطب تغذیه و رژیم درمانیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانانتشارات حدیث قلماسامی راه اندازان جمعیت جانبازانمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیlogo-samandehi