شناسه خبر : 85565
شنبه 03 مهر 1400 , 13:47
اشتراک گذاری در :
عکس روز

کاروان اربعین ۱۴۰۰ جانبازان (۷)

پیاده روی شب اول جانبازان لبیک یا حسین تا موکب امام عشق

جانبازان کاروان لبیک یا حسین دیشب اولین شب پیاده روی خود را به سمت کربلا آغاز نمودند.

فاش نیوز - جانبازان کاروان لبیک یا حسین دیشب اولین شب پیاده روی خود را به سمت کربلا آغاز نمودند.

این زائران و عاشقان دلداده تا بعد از اذان صبح به سمت کربلا تا عمود ۲۸۷ حرکت کردند و پس از خواندن نماز صبح در مسیر در موکب امام رضا برای استراحت و تجدید قوا توقف نمودند.

با برنامه ریزی مدیر مدبر کاروان، جانباز حاج اکبر حسین زاده و دیگر همکاران همراه و همدل وی که در طول مسیر از هیچ کاری برای رفاه جانبازان و زائران این کاروان دریغ ننمودند، جانبازان در هر ۱۴ عمود استراحت نموده و خادمان کاروان از جانبازان با نذورات سالم تر پذیرایی به عمل آوردند.

گفتنی ست جانباز مسئول حاج حسین اسرافیلی و چند تن از مسئولین پیش تر برای هماهنگی های محل اقامت و اسکان و برنامه های بعدی در کربلا و ... رفته اند تا جانبازان در مسیر و در طول کاروان این سفر را با سختی کمتری طی نمایند و به خدمت دو هلال ماه کربلا برسند.

گزارش و عکس از شهید گمنام

 

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
سلام خوشا به سعادت،کاروان جانبازان
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسمطب تغذیه و رژیم درمانیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانانتشارات حدیث قلماسامی راه اندازان جمعیت جانبازانمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیlogo-samandehi