شناسه خبر : 85574
یکشنبه 04 مهر 1400 , 08:28
اشتراک گذاری در :
عکس روز

ماجرای شنیده نشده از کمک شهید ابراهیم هادی

میراث حماسه-6| ماجرای شنیده نشده از کمک شهید ابراهیم هادی به یک «زیر حکمی»

حجت‌الاسلام تقی وکیل‌پور راوی دفاع مقدس هم‌زمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس به بیان خاطرات شهدا و سبک زندگی آنها پرداخت.

گاهی رنج و زحمتِ زنده نگهداشتن خون شهید، از خود شهادت کمتر نیست. رنج 30 ساله امام سجّاد(ع) و رنج چندین ساله زینب کبری(س) از این قبیل است. رنج بردند تا توانستند این خون را نگه بدارند. بعد از آن هم همه ائمّه علیهم‌السّلام تا دوران غیبت، این رنج را متحمّل شدند. امروز، ما چنین وظیفه‌ای داریم. البته شرایط امروز، با آن روز متفاوت است. امروز بحمداللّه حکومت حق ـ یعنی حکومت شهیدان ـ قائم است. پس، ما وظایفی داریم. این بیانات امام خامنه‌ای در دیدار جمعی از خانواده‌های شهدا در 17 اردیبهشت‌ماه سال 1376 است، که در خصوص وظیفه ما نسبت به شهید و زنده نگهداشتن خون شهید سخن می‌گویند. لذا هم‌زمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس حجت‌الاسلام تقی وکیل‌پور از راویان دفاع مقدس به خاطره‌هایی از شهدا می‌پردازد.

منبع: tasnimnews خبرگزاری تسنیم
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسمطب تغذیه و رژیم درمانیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانانتشارات حدیث قلماسامی راه اندازان جمعیت جانبازانمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیlogo-samandehi