شناسه خبر : 85602
دوشنبه 05 مهر 1400 , 22:27
اشتراک گذاری در :
عکس روز

مسیری که از «جنگ تحمیلی» به «اربعین حسینی» ختم شد

مسیری که از «جنگ تحمیلی» به «اربعین حسینی» ختم شد/تصاویری از حاج ذبیح‌الله بخشی در دفاع مقدس+ فیلم

با توجه به تقارن اربعین حسینی و گرامیداشت هفته دفاع مقدس، چه عزیزانی از خون خود گذشتند تا مسیر کربلا باز شود.

 سال‌های دفاع مقدس یکی از وقایع مهم تاریخ انقلاب اسلامی است. روزهای پر از هیاهو که با وجود رنج‌ها و تلخی‌های فراوان، امروزه با دستاوردهای بی‌شمار حاصل از دفاع مشروع و مقدس، در آرامش و امنیت زندگی می‌کنیم، دستاوردهایی که امروزه ایران اسلامی را بر قله افتخار نشانده  است.

یکی از دستاوردهای مهم آن حسینی زیستن است، شهدا و رزمندگان دفاع مقدس به ما آموختند تنها راه، برای رسیدن به کمال مسیرِ امام حسین(ع) است که امروزه نیز مسیر نجف به کربلا نمادی از همان مسیر است که آزادی‌خواهان جهان قدم در این مسیر گذاشته و با رسم و رسوم حسینی آشنا می‌شوند.

حال با توجه به تقارن اربعین حسینی و گرامیداشت هفته دفاع مقدس ، ببینید که چه عزیزانی از خون خود گذشتند تا مسیر کربلا باز شود.

منبع: تسنیم
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسمطب تغذیه و رژیم درمانیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانانتشارات حدیث قلماسامی راه اندازان جمعیت جانبازانمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیlogo-samandehi