شناسه خبر : 85790
جمعه 16 مهر 1400 , 15:05
اشتراک گذاری در :
عکس روز

وداع با پیکر جانباز«احمد طهماسبی» در قم/تصاویر

پیکر زنده یاد «احمد طهماسبی» جانباز سرافراز دفاع مقدس امروز همزمان با سالروز شهادت امام رضا (ع) در آستان امامزاده جمال (ع) قم به خاک سپرده شد.

 از قم، پیکر زنده یاد «احمد طهماسبی» جانباز سرافراز دوران دفاع مقدس امروز با حضور جمعی از اساتید حوزه و دانشگاه و فرماندهان و نیرو‌های مسلح استان قم و عقیدتی سیاسی ناجا در آستان امامزاده جمال (ع) به خاک سپرده شد.
مرحوم «طهماسبی» متولد گرگان و از هادیان سیاسی کشوری بود و در زمینه روشنگری، از بدو پیروزی انقلاب اسلامی، در قالب سخنرانی، نشست سیاسی و تالیف کتاب و برگزاری کلاس‌های عقیدتی سیاسی، از هیچ کوششی دریغ نمی‌کرد.

عمده فعالیت وی پس از بازنشستگی از سپاه، تالیف حداقل ۹ عنوان کتاب در زمینه‌های تربیتی، حجاب، کودک و نوجوان، جنگ نرم و نیز ارائه مشاوره‌های مربوط به ازدواج و خانواده در قالب تولید نرم افزار و کتاب و جلسات مشاوره بود.

مرحوم طهماسبی حدود ۳۰ سال در قم سکونت داشت، اما تابستان‌ها برای تحقیقات علمی و تالیف کتاب روستا‌های گرگان به سر می‌برد؛ سرانجام این مرد خستگی ناپذیر، از ۲۷ شهریور سال جاری درگیر ویروس کرونا شد و پس از چندین روز بستری در بیمارستان، دارفانی را وداع کرد.

وداع با پیکر جانباز دفاع مقدس «احمد طهماسبی» در قم+تصاویر
 
وداع با پیکر جانباز دفاع مقدس «احمد طهماسبی» در قم+تصاویر
 
وداع با پیکر جانباز دفاع مقدس «احمد طهماسبی» در قم+تصاویر
انتهای پیام/
منبع: دفاع پرس
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسمطب تغذیه و رژیم درمانیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانانتشارات حدیث قلماسامی راه اندازان جمعیت جانبازانمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیlogo-samandehi