شناسه خبر : 85797
جمعه 16 مهر 1400 , 15:45
اشتراک گذاری در :
عکس روز

رونمایی از تندیس شهید علی لندی در اهواز

تندیس شهید علی لندی در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان رونمایی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خوزستان، هفته ملی کودک از امروز ۱۶ مهر آغاز شد و تا ۲۲ مهر با شعار «حال خوش کودکی، رنگ خوش زندگی» ادامه دارد.

رونمایی از تندیس علی لندی در اهواز

به همین مناسبت، قرار است از تندیس شهید علی لندی نوجوان فداکار ایذه‌ای، در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خوزستان، در اهواز رونمایی شود.

همچنین قرار است مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، به تعطیلی کرونایی خود پایان دهند و با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتیمقابله باکروناویروس، فعالیت خود را از سر گیرند.

شهید علی لندی، نوجوان  پانزده ساله اهل شهرستان ایذه، شامگاه ۱۸ شهریور امسال، پس از .وقوع آتش سوزی در مزل همسایه، برای نجات یک زن و مادر سالخورده اش، دل به آتش زد و پس از نجات جان گرفتاران در آتش، خود اسیر حریق شد.

علی فداکار با بیش از نود درصد سوختگی، در یکی از بیمارستان های اصفهان، بستری و پس از چند روز، به درجه رفیع شهادت نائل شد.

 
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسمطب تغذیه و رژیم درمانیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانانتشارات حدیث قلماسامی راه اندازان جمعیت جانبازانمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیlogo-samandehi