شناسه خبر : 85826
شنبه 17 مهر 1400 , 11:11
اشتراک گذاری در :
عکس روز

مشارکت ایثارگران در تصمیم‌گیری‌ها از طریق نظرسنجی

مدیرکل آمار و فناوری اطلاعات بنیاد شهید و امور ایثارگران از ایجاد نظرسنجی به منظور مشارکت ایثارگران در تصمیم‌گیری‌های مرتبط با این عزیزان خبر داد.
 
مشارکت ایثارگران در تصمیم‌گیری‌ها از طریق شرکت در نظرسنجی
علیرضا امینی با بیان اینکه یکی از شاخص‌های سازمان فناوری اطلاعات در هشتمین دوره ارزیابی سازمان‌ها، میزان مشارکت مردم در تصمیم‌گیری‌هاست افزود: در این راستا و به منظور افزایش کیفیت خدمات الکترونیک، نظرسنجی در سامانه خدمات الکترونیک فعال شده است.
وی افزود: مهلت شرکت در این نظرسنجی ۱۴ الی ۲۵ مهرماه است و جامعه معزز ایثارگری می‌توانند پس از ورود به سامانه خدمات الکترونیک از طریق منوی نظرسنجی در این فرایند شرکت کنند.
مدیرکل آمار و فناوری اطلاعات بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص موضوعات این نظرسنجی گفت: حوزه‌هایی که نیاز به خدمات به‌صورت الکترونیک در آن احساس می‌شود، برگزاری نظرسنجی‌ها به صورت فصلی، درخواست دریافت کمک معیشت به صورت الکترونیکی و تغییر در چیدمان و ظاهر منوهای سامانه خدمات الکترونیک از جمله مواردی هستند که به منظور مشارکت ایثارگران در این نظرسنجی لحاظ شده است.
منبع: ایثار
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
ّب.ودروغ.وووجانباز۵۵درصدماهی۳۵۰۰۰۰۰۰سی.پنج.هزینه.درمان
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسمطب تغذیه و رژیم درمانیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانانتشارات حدیث قلماسامی راه اندازان جمعیت جانبازانمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیlogo-samandehi