شناسه خبر : 85913
چهارشنبه 21 مهر 1400 , 17:07
اشتراک گذاری در :
عکس روز

سخنرانی حجت‌الاسلام پناهیان در یادواره شهید «رضایی»

مراسم یادواره شهید مهدی افخم‌رضایی به مناسبت چهلم درگذشت مادر این شهید با سخنرانی حجت‌الاسلام پناهیان در بهشت‌ زهرا برگزار می‌شود.

با عنایت به نقش مهم پدران و مادران شهدا و ایثارگران در شکل‌گیری و تثبیت نظام اسلامی و زمینه‌سازی حکومت جهانی امام عصر (عج)، برگزاری محافل تجلیل از آن نقش‌آفرینان بی‌بدیل، موجب بصیرت‌افزایی و تقویت و اعتلای هر چه بیشتر این مکتب نورانی می‌شود.

به مناسبت اربعین وصال مادر چشم‌به‌راه بانوی مؤمنه حاجیه خانم سرجوقیان همراه و همسر مرحوم آیت‌الله افخمی از عناصر موثر علمی و انقلابی تهران و همچنین یادوارۀ فرزند شهید بی‌نشان شهید مهدی افخم رضایی مراسمی با هدف تجلیل و تعظیم فرهنگ ایثار و شهادت با سخنرانی حجت‌الاسلام پناهیان و مداح محسن طاهری، فردا پنج‌شنبه ۲۲ مهر ساعت ۱۶ تا ۱۷:۳۰ در بهشت زهرا محل قطعۀ شهدای گمنام قطعۀ ۴۴ در فضای باز با رعایت اصول بهداشتی برگزار خواهد شد.

 

سخنرانی حجت‌الاسلام پناهیان در یادواره شهید رضایی

 

 

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسمطب تغذیه و رژیم درمانیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانانتشارات حدیث قلماسامی راه اندازان جمعیت جانبازانمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیlogo-samandehi