شناسه خبر : 85939
شنبه 24 مهر 1400 , 09:59
اشتراک گذاری در :
عکس روز

ما که روی پای خودمانیم...!

یاسر - واقعا چرا قانون بین ایثارگران دولتی و غیر دولتی تبعیض قایل شده است؟ ممکن است یک ایثارگر که روی پای خودش ایستاده و بار مالی برای دولت ندارد حتی درآمدش با این وضعیت کرونا از یک کارمند ایثارگر هم کمتر باشد. آن وقت به جای حمایت کاری می کنند طرف از داشتن شغل آزاد پشیمان شود. مثالش خود ما که موسسه فرهنگی داریم. باید چوب اختلاف بین ارشاد و سازمان مالیات را بخوریم.

اداره ارشاد می گوید شما معاف هستید به شرطی که در زمان مقرر اظهارنامه به اداره مالیات محل فعالیت موسسه بدهید. اداره مالیات محل می گوید موسسات فرهنکی موسسه تجاری هستند چون که دارای ثبت شرکتی هستند و باید به اداره مالیات شرکت ها در شهرک غرب خ درختی بروند.

ولی اداره ارشاد موسسات فرهنگی را غیر تجاری می داند. جالب است که اداره مالیات برای نداشتن درآمد در ایام کرونا موسسه فرهنگی را جریمه مالیاتی کرده است. وقتی هم اعتراض کردیم که همه ما ایثارگر(فرزند شهید و جانباز) هیچ اهمیتی ندادند و مالیات صادر کردند. باید تمام ایثارگران دارای شغل آزاد که روی پای خودشان هستند و بار مالی برای دولت ندارند هم از مالیات معاف کنند. وگرنه شغل دولتی بهتر است.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
سلام بنیاد شهید خوزستان کاری برامون نمیکنه من فرزند آزاده و جانبازم 37 سالمه بیمه هم ندارم که بریزم اگه صلاح میدونید برم بمیرم!!!
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریتزریق ژل و بوتاکسخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسمطب تغذیه و رژیم درمانیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانانتشارات حدیث قلماسامی راه اندازان جمعیت جانبازانمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیlogo-samandehi