شناسه خبر : 86039
سه شنبه 27 مهر 1400 , 09:25
اشتراک گذاری در :
عکس روز

رهبر انصارالله: زوال اسرائیل را نزدیک می‌بینیم

رهبر انصارالله یمن: زوال اسرائیل را نزدیک می‌بینیم

سید عبدالملک الحوثی، رهبر انصارالله یمن در سالروز میلاد پیامبر (ص) با اشاره به آیات قرآن کریم گفت که زوال رژیم اسرائیل از نظر ما مسلمانان نزدیک است.

سید عبدالملک الحوثی، رهبر انصارالله یمن در سالروز میلاد پیامبر (ص) با اشاره به آیات قرآن کریم گفت که زوال رژیم اسرائیل از نظر مسلمانان نزدیک است.

به گزارش شبکه المسیره یمن، وی که امروز دوشنبه به مناسبت میلاد پیامبر اکرم (ص) سخنرانی می کرد، گفت که مردم یمن از زندگی پیامبر الهام گرفته و صادقانه به ایشان اقتدا می کنند و اقتدای صادقانه به رسول الله یکی از اصول و تعهدات ما در تمام امور است.

وی گفت که «وعده الهی در سوره اسراء (نابودی بنی اسرائیل) در عصر ما درباره فساد و ظلم اسرائیلی ها محقق خواهد شد. این وعده الهی درباره نهایت تکبر و استکبار آن ها محقق خواهد شد. "آن ها آن را دور می بینند ولی ما آن را نزدیک می بینیم"».

رهبرانصارالله یمن درباره توافق عادی سازی روابط امارات، بحرین، مغرب و سودان با رژیم اسرائیل تحت عنوان توافق آبراهام (ابراهیم ع) گفت که این که کافران و منافقان از عنوان ابراهیم برای ائتلاف و توافق شیطانی و عادی سازی روابط با یکدیگر استفاده کرده اند توهین بزرگ به پیامبر خداوند حضرت ابراهیم علیه السلام است.

وی گفت که نیروهای طاوغوت و جاهلیت مشکلاتی را برای بشر از طریق منحرف کردن آن ها  از مسیر رسالت الهی به بار آورده اند.

سید عبدالملک الحوثی که برای میلیون ها نفر از طریق ویدیو کنفرانس سخنرانی می کرد، گفت که مردم یمن بر مواضع اصلی و دینی خود در ارتباط با مسائل امت اسلامی از جمله حمایت از مردم فلسطین تأکید دارند.

کشور یمن , سید عبدالملک بدرالدین الحوثی , رژیم صهیونیستی (اسرائیل) , کشور یمن , سید عبدالملک بدرالدین الحوثی , رژیم صهیونیستی (اسرائیل) ,

 

وی گفت که ما بر آنچه که قبلا اعلام کردیم، تأکید داریم و آن اینکه ما بخشی از معادله تاریخی هستیم که سید حسن نصرالله، رهبر حزب الله لبنان گفته است. ایشان گفتند که تهدید قدس یعنی جنگ منطقه ای.

رهبر انصارالله یمن در پایان گفت که تلاش برای تحقق آزادی و استقلال جهاد مقدس در راه خداست و هرگز به چانه زنی بر سر این دو تن نخواهیم داد.

به نقل از تسنیم

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسمطب تغذیه و رژیم درمانیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانانتشارات حدیث قلماسامی راه اندازان جمعیت جانبازانمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیlogo-samandehi