شناسه خبر : 86073
چهارشنبه 28 مهر 1400 , 09:05
اشتراک گذاری در :
عکس روز

مادر شهیدان «داورزنی» به فرزندان شهیدش پیوست

مادر گرامی شهیدان «علیرضا و محمدرضا داورزنی» از استان خراسان رضوی به علت بیماری دار فانی را وداع گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.
 
مادر گرامی شهیدان «داورزنی» به فرزندان شهیدش پیوست
مرحومه حاجیه خانم «خیرالنساء داورزنی» مادر شهیدان والامقام «علیرضا و محمدرضا داورزنی» یکشنبه 25 مهرماه در سن 79 سالگی به علت بیماری و پس از سال‌ها دوری از فرزندان افتخار آفرینش آسمانی شد و به شهیدانش پیوست.
مراسم خاکسپاری این اسوه صبر و استقامت با حضور مردم و مسئولان در شهر داورزن برگزار و پیکر این مادر فداکار در جوار فرزندان شهیدش به خاک سپرده شد.
برادران شهید «محمدرضا و علیرضا داورزنی» به ترتیب سال‌های 1343 و 1346 در داورزن چشم به جهان گشودند و سال 1365 در مهران به مقام رفیع شهادت نائل آمدند.
منبع: ایثار
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسمطب تغذیه و رژیم درمانیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانانتشارات حدیث قلماسامی راه اندازان جمعیت جانبازانمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیlogo-samandehi