شناسه خبر : 86074
چهارشنبه 28 مهر 1400 , 09:16
اشتراک گذاری در :
عکس روز

خیز هوانیروز ارتش به سوی تولید بالگرد

امیر سرتیپ قربانی با اشاره به ایجاد قابلیت‌های فریب موشکی بر روی بالگردهای هوانیروز ارتش، گفت: هوانیروز به سوی تولید بالگرد در حال حرکت است.

 

هوانیروزامیر سرتیپ «یوسف قربانی» فرمانده هوانیروز ارتش در گفت‌وگویی در خصوص نوآوری‌ها و دستاوردهای هوانیروز، اظهار داشت: هوانیروز به همت متخصصان داخلی امروز از گلوگاه‌های ساخت قطعات گذر کرده و به سمت تولید بالگرد در حال حرکت است.

وی با اشاره به دستاوردهای هوانیروز در حوزه‌های مختلف، گفت: امروز بالگردهای ما قابلیت اجرای عملیات اعم از تیراندازی و هلی‌برن در شب را دارند و همچنین در حوزه‌های مختلف جنگ الکترونیک و فناوری‌های موشکی مجهز به موشک‌های هوشمند و نقطه‌زن با برد مناسب هستند.

فرمانده هوانیروز ارتش با اشاره به اینکه امروز بالگردهای ما نسبت به گذشته تغییرات قابل توجهی را پشت سر گذاشته‌اند، افزود: تمامی عملیات‌های هوایی و زمینی را در سطح منطقه و فرامنطقه رصد می‌کنیم و در خصوص نبردهای آینده نیز نیازسنجی و  آینده‌نگری را در دستور کار خود قرار داده‌ایم.

وی با اشاره به افزایش قابلیت‌های پدافندی بالگردهای هوانیروز از ایجاد قابلیت‌های فریب موشکی (چف (Chaff) و فلر (Flare)) بر روی بالگردهای هوانیروز خبر داد و عنوان کرد: با تکیه بر توانمندی‌های بومی، به آنچه که در عرصه یک نبرد تمام‌عیار نیاز بالگردهای ما باشد، اعم از سامانه‌های ایجاد اختلال راداری، رادارگریزی و سایر امور دست یافته‌ایم.

منبع: دفاع پرس
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسمطب تغذیه و رژیم درمانیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانانتشارات حدیث قلماسامی راه اندازان جمعیت جانبازانمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیlogo-samandehi