شناسه خبر : 86100
پنجشنبه 29 مهر 1400 , 12:32
اشتراک گذاری در :
عکس روز

روایتگری رئیس بنیاد در گلزارشهدا از نحوه شهادت رزمندگان/فیلم

قاضی‌زاده هاشمی با اشاره به روز‌های حضورش در جبهه‌ها گفت: تابستان سال ۶۵ یگان ما با ۴۵ نفر نیرو رفت تا پدافند کند، ۴۵ روز بعد وقتی برگشتیم که تنها ۲۱ نفر زنده بودند.

 «سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی» رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مهمان برنامه «با این ستا‌ره‌ها» شد.

در این برنامه که با حضور راویان دفاع مقدس و مداحان اهل بیت (ع) هر هفته در گلزار شهدای بهشت زهرا (س) تهران برگزار می‌شود، زائران شهدا دقایقی به شنیدن از شهدا و حماسه آفرینی دلاورمردان روز‌های جنگ و استقامت می‌نشینند.

روایتگری قاضی زاده هاشمی در گلزار شهدا از شهادت نیرو‌های یک گردان

رئیس بنیاد شهید در بخشی از صحبت‌های خود خاطره روز‌های حضور در جبهه‌ها را بیان کرد و اظهار داشت: «ما می‌میریم، اما شهدا زنده هستند. تابستان سال ۱۳۶۵ یگان ما با ۴۵ نفر نیرو رفت تا پدافند کند، ۴۵ روز بعد وقتی برگشتیم که تنها ۲۱ نفر زنده بودند و تقریبا نصف نیرو‌های ما به شهادت رسیدند.»

در ادامه روایتگری قاضی‌زاده هاشمی در گلزار شهدای تهران را می‌بینید.

download

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسمطب تغذیه و رژیم درمانیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانانتشارات حدیث قلماسامی راه اندازان جمعیت جانبازانمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیlogo-samandehi