شناسه خبر : 86102
پنجشنبه 29 مهر 1400 , 13:04
اشتراک گذاری در :
عکس روز

جانباز ایلامی آسمانی شد

رستم شکربیگی از جانبازان پر افتخار دوران هشت سال دفاع مقدس پس از سال‌ها تحمل درد و رنج شامگاه چهارشنبه دار فانی را وداع و به همرزمان شهیدش پیوست.

به همین مناسبت مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام با صدور پیامی درگذشت این جانباز گرانقدر را تسلیت گفت.

جانباز ایلامی آسمانی شد

متن پیام اسدالله تولیده به این شرح است:

جانبازان سرافراز که در میدان نبرد با شجاعت و جان‌فشانی، عزت و آزادگی برای ایران به ارمغان آوردند، هیچگاه مسئولیت خود را تمام‌شده نمی‌دانند و تا لحظه وصال در جهاد فی سبیل الله ثابت قدم هستند.

خبر عروج ملکوتی مردی از تبار نیکان مرحوم مغفور «رستم شکربیگی» جانباز گرانقدر دوران هشت سال دفاع مقدس که با وجود جانبازی و تحمل سال‌ها عوارض ناشی از حضور در جنگ تحمیلی، همواره در راه حفظ ارزش‌های اسلامی کوشید، موجب تاثر و تالم فراوان شد.

پروردگار متعال به شما خانواده محترم و دیگر سوگواران این ضایعه، صبر جمیل و شکیبایی عنایت فرماید و روح آن مرحوم را در فردوس برین و دریای بیکران رحمتش به آسودگی و آرامش برساند.

استان ایلام در دوران هشت سال دفاع مقدس سه هزار شهید، ۱۱ هزار جانباز و ۳۳۲ آزاده تقدیم اسلام و انقلاب کرده است.

منبع: خبرگزاری صداوسیما
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسمطب تغذیه و رژیم درمانیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانانتشارات حدیث قلماسامی راه اندازان جمعیت جانبازانمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیlogo-samandehi