شناسه خبر : 86406
سه شنبه 11 آبان 1400 , 16:00
اشتراک گذاری در :
عکس روز

ارجاع شاکی به اهورامزدا!

بسم رب الشهدا و الصدیقین
دادستان عمومی و انقلاب بندر عباس
جناب آقای قهرمانی
سلام علیکم
خدمتتان رسیدم برای رسیدگی به موضوع کارشکنی سازمان غذا و دارو و پلیس استان هرمزگان، در حوزه فعالیت مردمی و جهادی که دستوری داده بودید.
شما مرا به جایی ارجاع دادید که بجای پرچم جمهوری اسلامی منشور کوروش و آرم اهورا مزدا!!!!و تبلیغ آیین زرتشت روی میزشان دیده می شود و آنجا یک اداره دولتی است که برای من نوشته اند برابر قانون سال 1334 حق نداری به مردم کمک رایگان برسانی.
سطح حجاب در این اداره حتی پایین تر از خیابان های بندرعباس بود و حالا آنکه پرچم کوروش و آرم اهورا مزدا را روی میز دولتی خود گذاشته است، به من می گوید، اگر حتی منبع آب بدون اجازه شرکت آب به مناطق محرومی که آب ندارند برسانی خلاف کرده ای!
آقای دادستان، نکند در جمهوری پربرکت اسلامیمان زیر پرچم اهورامزدا ،پرچم حزب الله را پایین بیاورند و شما سکوت کنید.
اینجانب از حضرتعالی درخواست دارم به طور ویژه و نه صرفا روال جاری به داد ما برسید و داد ما را بستانید.
عباس کرمی کجانی

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریتزریق ژل و بوتاکسخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسمطب تغذیه و رژیم درمانیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانانتشارات حدیث قلماسامی راه اندازان جمعیت جانبازانمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیlogo-samandehi