شناسه خبر : 86734
سه شنبه 25 آبان 1400 , 14:28
اشتراک گذاری در :
عکس روز

بنیاد مسجدسلیمان الغوث!

حسین  انصاری پور - جناب آقای دکتر قاضی زاده هاشمی معاون محترم رئیس جمهور و ریاست عالی بنیاد

 احتراماً به استحضار می رساند برادر اینجانب عبدالحسین انصاری پور فرزند غلامحسین در سال ۱۳۷۰در منطقه نظامی مسجدسلیمان روستای دوازده امام در حین چرانیدن گوسفندان به دلیل اصابت مین کارگذاشته شده از دوران جنگ تحمیلی و انفجار آن بلافاصله به درجه رفیع شهادت نائل میگردد.

 در همان زمان شورای روستای منطقه دوازده امام در محل حادثه حضور فیزیکی پیدا کرده و اقدام به تنظیم صورتجلسه سانحه می نماید و مراتب شهادت ایشان را به بنیاد شهید و امور ایثارگران مسجدسلیمان اعلام می نمایند.

بنیاد شهید و امور ایثارگران مسجدسلیمان مکاتبات اداری را با اداره کل جهت احراز ارسال می نماید و پس از مدتها اداره کل بنیاد خوزستان به دلایل واهی شهادت ایشان را قبول ندانسته و سال ها در بوروکراسی اداری در رفت و آمد هستیم.
خواهشمند است دستور فرمائید اقدام مقتضی را معمول نمایند.
با تقدیم احترام حسین انصاری پور برادر شهید

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریتزریق ژل و بوتاکسفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیبا خرید این کتاب نیروهای جهان را بیشتر بشناسیدlogo-samandehi