شناسه خبر : 86976
دوشنبه 08 آذر 1400 , 11:19
اشتراک گذاری در :
عکس روز

توسط گروه جهادی حاج احمد متوسلیان صورت گرفت:

فعالیت های متعدد جانبازان جهادگر/فیلم

جانبازان فعال و کوشای گروه جهادی حاج احمد متوسلیان، در این روزهای سرد پاییزی همچنان گرمابخش قلب های مردم محروم جنوب کشور هستند...

فاش نیوز - جانبازان فعال و کوشای گروه جهادی حاج احمد متوسلیان و باشگاه ستارگان ایثار، در این روزهای سرد پاییزی همچنان گرمابخش قلب های مردم محروم جنوب کشور هستند.

این جانبازان و رزمندگان پرتلاش در این روزهای سرد آذر ماه همچنان در مسیر خدمت خود قدم برداشته و از هیچ تلاشی برای رسیدگی به محرومین جنوب کشور فروگذار نمی کنند.

ایشان که مدت هاست جهت پیگیری امور درمانی و پزشکی و همچنین رسیدگی به خوراک و پوشاک و اسکان و بهداشت مردم روستاهای دورافتاده بلوچستان در حال خدمت هستند، همواره در حال اعزام بیماران بلوچ و پیگیری درمانی و پزشکی بیماران قبلی می باشند.

همچنیبن ساخت کارگاه بلوک زنی در روستای بلوچستان همچنان ادامه داشته و در حال پیشروی ست.

 اقدام جالب توجه این رزمندگان جهادگر، اعزام تعدادی از آنها به مناطق زلزله زده اخیر در جنوب کشور در در اندیکا واقع در استان خوزستان است که به جهت ارزیابی وضعیت مردم آن منطقه صوررت گرفته و بتوانند اقدامات لازم را جهت کمک به اسکان و پوشاک فصل سرد و ارزاق و غذا و ... در حد امکان و توانایی خود تامین نمایند.

خیرین گرانقدر جهت یاری قهرمانان خستگی ناپذیر خدمت و همچنین یاری به این عزیزان محروم جنوب کشور کمک های خود را ارسال نمایند.

اعزام جانبازان به مناطق زلزله زده بندرعباس جهت پیگیری وضع مردم

درمان بیماران بلوچ

درمان بیماران بلوچ

خیرین عزیز کمک های خود را به حساب شبا شماره:
IR400550015480006251956001
بانک اقتصاد نوین بنام حسین اسرافیلی و اکبر حسین زاده

و یا شماره کارت:
5029381025816083
بانک دی بنام حسین اسرافیلی
واریز نمایید.

 

فیلم از مسئول گروه جهادی جانباز حاج اکبر حسین زاده

گزارش از شهیدگمنام

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
با سلام با توجه ب آموزش و تربیت در ارتش و تکمیل و پایان درس دفاع از حق و دین و ناموس و وطن در سنگرهای پشت خاکریز بگفته امام راحل جبهه دانشگاه حق علیه باطل پس از پایان جنگ تا زمانیکه نفس در سینه دارم توان خدمت کردن در مناطق محروم را دارم با توجه ب تجربیات نظامی خیلی راحت دولت میتواند از توان و نیروهایمان جهت مرزبانی نگهبانی استفاده کند که تاکنون ب بیراهه رفتیم باز میتوانم بدون درخواست یا مطالبه مادی جهت خدمت در مناطق محروم آنچه در توان دارم برای وطنم خالصانه خدمت تمامی ایثارگر دفاع مقدس
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریتزریق ژل و بوتاکسخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسمطب تغذیه و رژیم درمانیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانانتشارات حدیث قلماسامی راه اندازان جمعیت جانبازانمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیlogo-samandehi