شناسه خبر : 87022
چهارشنبه 10 آذر 1400 , 09:13
اشتراک گذاری در :
عکس روز

برپایی محفل روضه «کاروان ایثار» در منزل شهید «فخری زاده»

محفل روضه در قالب روضه بزمی و کاروان ایثار بسیج مداحان، در منزل پدری شهید «محسن فخری زاده» واقع در خیابان شهید کیوانفر قم برگزار شد.

 

برپایی محفل روضه «کاروان ایثار» در منزل شهید «فخری زاده» از قم، محفل روضه بزمی در قالب «کاروان ایثار»، به همت بسیج مداحان و هیئات مذهبی قم و با حضور خانواده بزرگوار شهید «فخری زاده» در منزل این شهید دانشمند هسته‌ای برگزار شد.

در این محفل عزاداری سیدالشهدا (ع) که همزمان با نخستین سالگرد شهادت دانشمند شهید «محسن فخری زاده»، برگزار شد، «اکبر بختیاری» مسئول بسیج مداحان و هیئات مذهبی قم، اعضای کانون بسیج شهید عزیززادگان این سازمان و نمایندگانی از سازمان فرهنگی، هنری ورزشی شهرداری قم، بنیاد شهید و امور ایثارگران و حوزه‌های بسیج شهید باهنر و امام سجاد (ع) حضور داشتند.

محفل روضه بزمی و کاروان ایثار یکی از برنامه های سازمان بسیج مداحان و هیئات مذهبی قم با همکاری سازمان فرهنگی هنری، ورزشی شهرداری قم است که به طور دوره ای و در مناسبت های خاص، در منازل شهیدان والامقام برگزار می شود.

منبع: دفاع پرس
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریتزریق ژل و بوتاکسفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیبا خرید این کتاب نیروهای جهان را بیشتر بشناسیدlogo-samandehi