شناسه خبر : 87048
پنجشنبه 11 آذر 1400 , 11:51
اشتراک گذاری در :
عکس روز

نتیجه ترور دانشمندان هسته‌ ای/کلیپ

کلیپ | دو جنبه ارزشمند شهید رضایی‌نژاد / نتیجه ترور دانشمندان هسته‌ای

کلیپی از بیانات رهبر معظم انقلاب درباره دو ویژگی ارزشمند شهید رضایی‌نژاد را مشاهده می‌کنید.

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، شهید دکتر داریوش رضایی نژاد در صبح پنج شنبه 20 بهمن سال1356 در شهرستان آبدانان از شهرستانهای استان ایلام به دنیا آمد. 

وی همچنین در مهر ماه 1373 در رشته مهندسی برق، گرایش قدرت، در دانشگاه پذیرفته شد. ایشان به وجود پذیرش در بسیاری از رشته‌های مهندسی در دانشگاه‌های معتبر تهران، اصفهان، شیراز، بنا بر انتخاب خود، وارد دانشگاه صنعتی مالک اشتر اصفهان شد. 

شهید والامقام دکتر داریوش رضایی نژاد با وجود نبوغ ذاتی در امور کارگاهی و آزمایشگاهی که از ویژگی‌های تمامی نوابغ و مخترعان است، در تحصیل و پذیرش و اجرای آکادمیک نیز بسیار منظم و کوشا بود. ایشان ضمن فراگیری و کسب تجربه در رشته خود، در زمینه استفاده از رایانه و علوم کامپیوتری بسیار توانا بود. با داشتن چنین توانایی‌هایی، رضایی نژاد توانست در مدت هفت ترم وبا رتبه اول و به عنوان دانشجوی برتر دانشگاه، از دانشگاه خود فارغ التحصیل شود؛ اما اول مرداد 1390 خبر شهادت این نابغه رشته برق هسته‌ای، کشور را در بهتی عمیق فرو برد. رضایی‌نژاد به عنوان مسئول اجرایی طرح‌های تحقیقاتی فعالیت‌های خوبی از خود در کشور به یادگار گذاشته است. 

در ادامه کلیپی از بیانات رهبر معظم انقلاب درباره دو ویژگی ارزشمند این شهید والامقام را مشاهده می‌کنید.

https://www.aparat.com/v/njbWT

انتهای‌پیام/

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریتزریق ژل و بوتاکسخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسمطب تغذیه و رژیم درمانیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانانتشارات حدیث قلماسامی راه اندازان جمعیت جانبازانمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیlogo-samandehi