شناسه خبر : 87070
شنبه 13 آذر 1400 , 12:03
اشتراک گذاری در :
عکس روز

درمانگاه شیراز، جانباز نمی شناسد!

ذوالفقار قربانی - از شیراز هستم جانباز ۱۵ درصدی که یک ترکش ۳،۵ در ۳ سانتی در ریه دارم و به دلیل اصابت ترکش بر شانه راستم دائم درد می کشم. این را گفتم که به درصدم توجه نکنید.

 در شیراز درمانگاهی هست بنام محمد رسول الله که از ابتدا بنام جانبازان و خانواده شهید ساخته شد و تا کنون به این قشر فراموش شده خدمات نسبی می داد، اخیرا مدیریت جدیدی مشغول بکار شده بایگانی درمانی مربوط به این عزیزان را جمع کرده و دستور داده که مراجعین جانباز و خانواده شهید برای نوبت گرفتن صف دیگری نداشته باشند همانند بیماران دیگر به آنها نوبت داده شود.

قبلا به دلیل شلوغی این درمانگاه باجه جانبازان و... با بیماران عادی جدا بود. حالا جانباز درد کشیده که آن سن ۲۵ سالگی را ندارد، با انواع درد والام دست و پنجه نرم می کند باید ساعت ها در انتظار نوبت باشد.

 چرا اینگونه با این دو قشر برخورد می شود خدا بهتر می داند، والا اینها برای آمریکا و اسرائیل و یهود نجنگیدند، کشته و زخمی  ندادند، روز امامی بود دستور می داد جوانان وطن پرست وامام دوست و معتقد به اسلام و صاحب الزمان لبیک می گفتند، آنها که شهید شدند دردی متحمل نشدند به آرزو خود رسیدند ولی آنها که مجروح شدند امروز دوتا درد می  کشند یکی درد بدن که مجروح شده یکی هم درد بی توجهی مسئولین.

 اگر از فرزندان جانبازان سوال کنید ۹۰ درصد آنها خواهند گفت که پدر ما دیوانه بوده. زیرا آسایش آنها هم گفته شده. آنکه می گویند بیرونش مردم را کشته و درونش خودم را درد این جماعت هست. خواهش میکنم پیگیر کنید تا این درمانگاه همانند گذشته به جانباز و خانواده شهیدخدمات رسانی کنند..

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
سلام. آقای قربانی دیگه امری نداری .تمام مشکل جانبازان را با این دلنوشته حل کردی .خوش به حالت. خدایا ی پول زیادی به من .و کمی عقل به ایشان بده.راستی نکنه موجی هسی
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریتزریق ژل و بوتاکسخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسمطب تغذیه و رژیم درمانیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانانتشارات حدیث قلماسامی راه اندازان جمعیت جانبازانمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیlogo-samandehi