شناسه خبر : 87110
یکشنبه 14 آذر 1400 , 11:38
اشتراک گذاری در :
عکس روز

آقا گفتند برای مردم فلسطین شعر بگو، یاسر عرفات لیاقت ندارد

شاعر و منتقد ادبی به ذکر خاطره‌ای از رهبر معظم انقلاب اسلامی پرداخت و گفت: آقا گفتند برای مردم فلسطین شعر بگو یاسر عرفات لیاقت ندارد.

 

 «یوسفعلی میرشکاک» شاعر و منتقد ادبی به ذکر خاطره‌ای از رهبر معظم انقلاب اسلامی پرداخت و اظهار داشت: یکبار یاسر عرفات آمده بود ایران و من به‌همین مناسبت شعری نیمایی سرودم.

وی افزود: رهبر انقلاب اسلامی که به روزنامه آمده بودند، خطاب به من گفتند که شعری گفته‌اید؟ من همین شعر را خواندم. یکی دوجا را اشکال وزنی گرفتند که قبول نمی‌کردم. البته بعدها که عروضم بهتر شد، فهمیدم اشتباه می‌کردم. 

این شاعر تصریح کرد: در عین حال درباره‌ی محتوای شعر گفتند: خود ایشان لیاقت شعر گفتن ندارد. می‌دانید که ایشان نسبت به مردم فلسطین آدم خائنی است و اگر می‌بینید که او را تحویل می‌گیریم یا پیش امام می‌بریم، این به خاطر مردم فلسطین است والا این بشر نه از حیث اخلاقی لیاقت دارد و نه از حیث سیاسی.

میرشکاک ادامه داد: امام خامنه‌ای بیان داشتند که این آدمِ خودِ آن‌هاست و قابل اعتماد نیست و لیاقت شعر گفتن ندارد. شما اگر قرار شد شعری بگویید، برای مردم فلسطین بگویید.

منبع: دفاع پرس
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردبنر بیمه دیکتابهای منتشر شده انتشارات فتح الفتوحصندوق همیاریتزریق ژل و بوتاکسخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسمطب تغذیه و رژیم درمانیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانانتشارات حدیث قلماسامی راه اندازان جمعیت جانبازانمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیlogo-samandehi